Close

Про нас

За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, кожному з нас вдалося подолати відстань від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Нам вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та професіях, дисциплінах тощо. Ми пройшли шлях від дрібних регіональних до міжнародних проектів. Була пророблена титанічна праця задля власного вдосконалення.

 

І сьогодні кожен у нашій команді – не просто фахівець, а особистість – психолог, спортсмен, дизайнер, музикант, історик, громадський діяч тощо. Це допомагає нам виконувати роботу якісно та гнучко. Це те, що нас єднає і надихає – ми сповнені ідей і оптимізму, а наша робота ніколи не набридає та приносить задоволення. Клієнти, у свою чергу, вражені результатами та ефективністю, поважають і цінують KR. Laboratories як надійних партнерів.

Чим відрізняємося від інших?

KR. Laboratories - це якість, професіоналізм. Це Бренд.

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Ентузіазм

  Хоч наші послуги і не є дешевими, проте ми ніколи не женемося за грошовим еквівалентом, а працюємо більше на ентузіазмі, заради власного задоволення і самореалізації. Іноді, якщо проект цікавий та актуальний, а клієнт - ввічлива та порядна людина, ми можемо зробити значну знижку для нього. Тому, що перед нам завжди стояли і стоятимуть високі цінності та ідеали.

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно, заздалегідь, цінуючи час і гроші клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими партнерами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими.

Наша команда

Ми є «місіонерами» у сфері IT.
 Iдея для нас – понад усе!

Крашенінін Віталій

IT/WEB спеціаліст

IT-аналітик, web-майстр. Фахівець з інформаційних технологій. За освітою – спеціаліст з питань інформатизації та експлуатації комп’ютеризованих систем. Консультант щодо просування у пошукових системах (SEO) і соціальних мережах (SMM). Бувший рекламщик і графічний дизайнер. Також працював контент-менеджером. Відповідає за всі вузли і робочі процеси в KR. Laboratories.

Адам Кіркор

WEB РОЗРОБНИК

PHP/JS програміст з 6-річним стажем. Автор онлайн-уроків по веб програмуванню на HTML/CSS. Головний експерт з технічних питань. Математик за освітою. Народився в Києві, зараз живе і працює в Польщі, Краків. Один із співзасновників KR. Laboratories.

Аманда Лі

Графічний дизайнер

Професійний іллюстратор,  дипломований художник, фрілансер, веб-дизайнер. Гуру Adobe Photoshop та Illustrator. Більше 50-ти успішних робіт в особистому портфоліо. Авторка багаточисленних міжнародних фото-виставок. Народилася і живе в США.

Мелісса Костик

АККАУНТ Менеджер

Менеджер проектів. За освітою – перекладач. Працює в сапорті, надає консультації клієнтам, а також веде облік та контроль виконання завдань. Учасник багатьох IT-конференцій в Україні та за її межами. Живе і навчається в Хорватії, Загреб. 

Бажаєш приєднатися і стати учасником команди?
Пиши нам на support@krashlab.com.ua

Back to Top

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, номер свого телефону, і наш спеціаліст впродовж 15 хвилин зв’яжеться з вами.