Close

Про нас

За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, кожному з нас вдалося подолати відстань від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Нам вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та професіях, дисциплінах тощо. Ми пройшли шлях від дрібних регіональних до міжнародних проектів. Була пророблена титанічна праця над собою задля власного вдосконалення.

 

І сьогодні кожен у нашій команді – не просто фахівець, а особистість – психолог, спортсмен, дизайнер, музикант, історик, громадський діяч тощо. Це допомагає нам виконувати роботу якісно та гнучко. Це те, що нас єднає і надихає – ми сповнені ідей і оптимізму, а наша робота ніколи не набридає нам та приносить задоволення. Клієнти, у свою чергу, вражені результатами та ефективністю, поважають і цінують нас як надійних партнерів.

Чим ми відрізняємося від інших?

KR. LAB - це якість і бренд

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно і заздалегідь, цінуючи час клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими клієнтами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими клієнтами.

Наша команда

Ми є «місіонерами» у сфері IT.
 Iдея для нас – понад усе!

Крашенінін Віталій

IT/SEO спеціаліст

IT/WEB/SEO спеціаліст і оптимізатор веб-сайтів. Експерт з питань просування у пошукових системах Google & Яндекс і соціальних мережах. Інтернет-маркетолог, контент-менеджер. Бувший рекламщик і графічний дизайнер. Технік-електронік за освітою. Відповідає за всі вузли і робочі процеси в KR. Laboratories. Є засновником компанії.

Адам Кіркор

WEB РОЗРОБНИК

PHP/JS програміст з 6-річним стажем. Автор онлайн-уроків по веб програмуванню на HTML/CSS. Головний експерт з технічних питань. Математик за освітою. Народився в Києві, зараз живе і працює в Польщі, Краків. Один із засновників KR. Laboratories.

Аманда Лі

Графічний дизайнер

Професійний іллюстратор,  дипломований художник, фрілансер, веб-дизайнер. Гуру Adobe Photoshop та Illustrator. Більше 50-ти успішних робіт в особистому портфоліо. Авторка багаточисленних міжнародних фото-виставок. Народилася і живе в США.

Мелісса Костик

АККАУНТ Менеджер

Менеджер проектів. За освітою – перекладач. Працює в сапорті, надає консультації клієнтам, а також веде облік та контроль виконання завдань. Учасник багатьох IT-конференцій в Україні та за її межами. Живе і навчається в Хорватії, Загреб. 

Бажаєш приєднатися і стати учасником команди?
Пиши нам на support@krashlab.com.ua

Back to Top