Close

Розробка
веб-сайтів
під ключ

Будь-якого рівня складності та на будь-який смак! Якісно, жирно. Технічна підтримка і обслуговування включені!

Кому та навіщо потрібен сайт?

Сьогодні, в час глобальної інтернетизації, коли сотні тисяч людей проводять свій час в інтернеті, щоденно переглядаючи десятки сторінок, веб-сайт – це потужний інструмент збору та донесення інформації, а також досягнення бізнес-цілей. Зважаючи на це, підприємці усього світу, від малого до великого бізнесу, починають активно перебазовуватись у віртуальне середовище, щоби знайти своїх читачів, покупців, прихильників, клієнтів і просто популярність.


Адже, зручний, інформативний та функціональний сайт – не забаганка і не дань моді! А швидкий і ефективний спосіб розкрутити себе, свою справу, запустити діяльність, не вкладаючи космічних коштів у це, отримуючи при цьому задовільний результат.


Персональна веб-сторінка в інтернеті – це ще й чудова можливість просто заявити про себе багатотисячній та навіть багатомільйонній цільовій аудиторії.

Якщо Ви мрієте про власний веб-сайт, бажаєте налагодити свій бізнес в інтернеті – ми до Ваших послуг! Втілимо усі ваші смаки та забаганки, задуми і мрії в реальність. 


Наші спеціалісти займаються розробкою сайтів понад 10 років і з задоволенням виконають будь-яке замовлення. Від сайту-візитки до інтернет-магазину чи онлайн-сервісу. Стильні, адаптивні та ефективні, з бажаним для вас дизайном і функціоналом, ваші сайти будуть приваблювати користувачів, виконувати поставлені завдання і приносити бажаний результат.

Якщо Ви давно мріяли про веб-сайт – не баріться, звертайтеся! Нижче можна ознайомитися з нашими найбільш популярними пропозиціями.

Наші пропозиції

Landing page

Односторінковий структурований сайт (лендінг) у вигляді стрічки, який спрямований на конкретну дію (конверсію) - наприклад продати товар чи продукт, зібрати контактні дані потенційних клієнтів, підписників, отримати скачування файлу і т.д.

~200 $

Cайт-візитка

Персональний сайт приватної особи або фірми, оптимізований під мобільні пристрої, складається з мінімальної кількості сторінок. Це своєрідна "візитівка", яка містить основну і контактну інформацію. Такий сайт покращить вашу присутність в інтернеті та підкреслить імідж.

~300 $

Інформаційний сайт, портал

Тематичний інформаційний сайт розрахований на широку аудиторію з глибокою деревовидною структурою. Зручне управління сайтом дає можливість публікувати велику кількість інформації на сайті.

~500 $

Корпоративний сайт

Сайт компанії, який на відміну від сайту-візитки, має набагато ширший функціонал та складнішу структуру. Включені усі необхідні модулі для бізнесу - наприклад, інтернет-телефонія, прайси, форми, інтерактивні CTA-блоки та інше. Такий сайт розширює ринок збуту компанії, підвищуює його рейтинг і довіру клієнтів.

~600 $

Інтернет-магазин, сайт-каталог

Бажаєте перенести свій бізнес в інтернет? Надаєте послуги або продаєте й мрієте про віртуальний супермаркет? Ми розробимо спеціально для вас "сайт-вітрину" з можливістю приймати замовлення, оформлювати доставку, керувати описами та оновлювати свій товар і багато іншого.

~800 $

Online-сервіс

Сайт онлайн-сервісу, який виконує відповідну функцію: проводить грошові операції, шукає та бронює квитки, номери у готелях, пересилає та розповсюджує інформацію і так далі. Це продукт, який виконує певну операцію, в інтернеті. Розробка онлайн-сервісу, зазвичай, складна, триває від 6 місяців і вимагає залучення великої кількості фахівців: від програмістів до дизайнерів.

~1000 $

В ціну послуг вже включено:

Реєстрація домену

Ми одноразово зареєструємо домен для вашого сайту, строком на 1 рік. Ви лише оберете ім'я, а ми зареєструємо його, зекономивши ваш час і гроші. Питання оплати домену буде закритим для вас на 12 місяців. Надалі ви зможете контролювати і оплачувати все самотужки.

Веб-хостинг

Підберемо надійний та потужний хостинг для вашого сайту та оплатимо його строком на 1 місяць. Таким чином, після розробки сайту ви зможете відразу побачити та протестувати його у мережі інтернет. Надалі Ви зможете самостійно моніторити і оплачувати свій хостинг. Окремо, можна замовити у нас щомісячну технічну підтримку і ми будемо робити усе за вас.

Дизайн

Безкоштовно надамо доступ до великої бази шаблонів і ви підберете готовий дизайн для свого сайту. При потребі, ми зможемо доопрацювати його під Ваші цілі і уподобання. А для вибагливих, є можливість окремо замовити авторський дизайн у фахового дизайнера. Будуть враховані усі ваші побажання та смаки.

Етапи створення веб-сайту

Збір інформації
Проектування
Макетування
Програмування
Запуск і тестування
Крок #1
Комплексний збір інформації щодо вашого майбутнього веб-сайту. Ми відправляємо Вам бриф. Дізнаємося більше про вас та вашу компанію, з'ясовуємо цілі і завдання. Проводимо зустріч і погоджуємо усі точки зору, включаючи вартість. Аналізуємо зібрані дані та повідомляємо вам бюджет проекту.
Крок #2
Створення нового проекту. Підготовка технічного завдання на розробку веб-сайту. Погоджуємо список робіт, строки виконання та кінцеву загальну вартість. Укладаємо договір.
Крок #3
Розробка макету сторінок майбутнього веб-сайту. Пропрацьовуємо ретельно структуру і дизайн сайту. Проектування усіх необхідних блоків та елементів.
Крок #4
Фронтентд і бекенд розробка веб-сайту. Встановлюємо CMS. Програмуємо функціонал. Впроваджуються найостанніші стандарти. Сайт буде максимально швидко і коректно працювати на всіх браузерах та мобільних пристроях.
Крок #5
Проводимо підготовчі роботи до запуску веб-сайту в мережу інтернет. Налаштовуємо хостинг. Перший неофіційний запуск і тестування: верстка, навантаження, безпека і т.п. Виправляємо наявні помилки. Здаємо готовий сайт під ключ.

ЧОМУ МИ ?

shcho-take-seo

5 переваг
наших
сайтів

01. Надійність та безпечність

Ми подбаємо про безпеку вашого сайту. Спеціальне програмне забезпечення вчасно блокуватиме будь-які спроби зовнішніх DDOS-атак чи взлому. На сайтах, по замовчуванню, встановлються SSL-сертифікати та використовується надійна антикапча, яка захищає сторінки від брутфорсів, експлойтів та інших видів хакінгу. Ваші сайти завжди будуть під надійним наглядом та контролем.

02. Легкість і швидкодія

Код наших сайтів - легкий та гнучкий (асинхронний) і оптимізований під пошукові системи. Ми не застосовуємо у своїй роботі "важких" фреймворків, а завдяки алгоритмам кешування та стиснення забезпечується швидка передача даних.Швидкодія на усіх пристроях - це те на що ми звертаємо увагу в першу чергу.

03. Грамотність і продуманість

Ми не шкодуємо свого часу на розробку сайтів і не звикли робити "нашвидкоруч", тому що розраховуємо на довготривалу співпрацю. Головна наша мета - якісний кінцевий матеріал. При розробці враховуємо усі моменти, які впливають на ефективність сайту - від дизайну до хостингу.

04. Зручність та комфорт

Комфорт - понад усе! Ми подбали про функціональність та юзабіліті. Щоб клієнти відчули усі переваги, включаємо зручну панель управління хостингом та систему керування сайтом. Усі процеси напівавтоматизовані. Керування сайтом позбавлене рутини і дарує задоволення. Користувач має змогу швидко вносити нові матеріали на сайт та при бажанні змінювати його структуру і дизайн.

05. Технічний супровід

Ви можете розраховувати на нас у будь-який момент. Ми гарантуємо безперебійну роботу сайту 24/7. Якщо виникнуть сладнощі в опануванні або ви зробите якусь помилку - на біда! Ми завжди прийдемо на допомогу і в короткі строки усе налагодимо.

Залишити заявку

Бажаєте замовити послугу, але не знаєте яку саме обрати для своїх задач?

Залишіть заявку і ми Вам зателефонуємо!

(093) 747-6311

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Back to Top

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, номер свого телефону, і наш спеціаліст впродовж 15 хвилин зв’яжеться з вами.