Close

🚀SEO ПРОСУВАННЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ
ВЕБ-САЙТІВ

Якісне та експертне SEO просування ваших сайтів в інтернеті.  Комплексна пошукова оптимізація.  Індивідуальний підхід.
З нами – ВИ завжди В ТОПІ!

Що таке SEO та навіщо воно?

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає “Пошукова Оптимізація”. Її завданням є оптимізувати веб-сайт під пошукові системи. SEO оптимізація являє собою складний процес та складається з багатьох етапів, починаючи від технічної оптимізації (аналіз швидкодії сервера, налаштування CMS і конфігурація системних файлів) та закінчуючи зовнішньою оптимізацією (лінкбілдінг, семантичний аналіз і текстова оптимізація). 


Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю та індексацією у пошукових системах. Основою SEO просування є проектування семантичного ядра. Семантичне ядро – це кластеризований (структурований) набір найбільш популярних пошукових запитів користувачів мережі інтернет за тематикою вашого сайту. Іншими словами, це максимальна кількість ключових слів, які найчастіше вводять у пошуку Google та Яндекс по вашій темі. Маючи зібране семантичне ядро, ваш сайт буде частіше знаходитись користувачами та з’являтися у пошукових системах. 


З чого треба почати? Спочатку ми проводимо комплексний SEO аудит і аналіз сайту, щоби виявити його наявний стан. Спеціалісти нашої студії перевіряють кожну часточку вашого веб-сайту й ретельно оптимізують його під вимоги і стандарти пошукових ботів. Також ми проводимо аналіз ваших конкурентів, щоби визначити точки росту і сформувати ефективну стратегію просування. 


У висновку, SEO оптимізований сайт буде успішно просуватися в інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей та мати постійних відвідувачів і клієнтів.

Виведіть свій сайт у ТОП!

…та отримайте:

Високі позиції

Виведемо ваш сайт у ТОП пошукових систем Google або Яндекс за найпопулярнішими пошуковими запитами вашої тематики, наздоженемо та випередимо конкурентів.

Стабільний трафік

Збільшимо кількість цільових відвідувачів, які будуть щоденно заходити на ваш сайт з усіх можливих джерел, сформуємо стабільну аудиторію.

Клієнти і продажі

Розкрутимо ваш бізнес в інтернеті, покращимо впізнаваємість бренду, залучимо потенційних клієнтів, підвищимо конверсію дзвінків та продажів.

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Ви заповнюєте бриф, у якому вказуєте усі тонкощі та висловлюєте свої побажання щодо проекту. При бажанні можете сформувати технічне завдання.

Експрес аудит

Ми проводимо базовий аналіз сайту, щоби зафіксувати його контрольний стан та виявити усі сильні та слабкі сторони, а також усі наявні помилки.

Комерційна пропозиція

Формуємо пропозицію на основі ваших побажань та проведеного нами аудиту. Складаємо повний перелік робіт у вигляді чек-ліста, узгоджуємо терміни виконання та прораховуємо вартість.

Запуск просування

Складаємо договір із предоплатою 50% та запускаємо просування, надсилаємо детальні звіти за кожен тиждень або місяць проробленої роботи.

НАШІ ТАРИФИ

SEO Magic

Ідеально підійде для власників невеликих та простих сайтів

$200

* ціна залежить від кількості сторінок сайту

Аналіз сайту #1
Технічна оптимізація #2
Внутрішня оптимізація #3
Зовнішня оптимізація #4

SEO Pro

Комплексне просування під ключ у форматі "Все включено"

$700
Комплпексний SEO аудит #1
Аналіз конкурентів #2
Аналіз юзабіліті #3
Технічна SEO оптимізація #4
Оптимізація метатегів і текстів #5
Оптимізація верстки, графічний дизайн #6
SMM розкрутка в соцмережах #7
Інтернет-маркетинг #8
Лінкбілдінг #9

Залишити заявку

Маєте запитання або пропозиції?
Бажаєте замовити послугу, але не знаєте яку краще обрати для своїх задач?
Залишіть заявку і ми Вам зателефонуємо!

(093) 747-6311

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Back to Top

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, номер свого телефону, і наш спеціаліст впродовж 15 хвилин зв’яжеться з вами.