Close

ПРО НАС

KR. LABORATORIES – це українська digital-студія повного технологічного циклу, яка надає комплексні IT послуги та пропонує цифрові рішення: веб розробка, SEO оптимізація і просування сайтів у пошукових системах, SMM-маркетинг, веб-дизайн, технічна підтримка, системне адміністрування, обслуговування IT інфраструктури, експлуатація засобів автоматизації, ІТ консалтинг і аутсорсинг, кібербезпека.

 

Студія заснована на початку 2019 року. Нашими клієнтами є представники українського малого та середнього бізнесу різних галузей: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B тощо.

 

Команда KR. Laboratories складається з декількох штатних Full-Stack спеціалістів, а також дистанційних співробітників – фрілансерів і аутсорсерів.

 

За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, нам вдалося подолати шлях від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Нам вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та професіях, дисциплінах тощо. Ми також отримали цінний досвід міжнародних проєктів. Була пророблена титанічна праця задля власного вдосконалення.

 

Сьогодні кожен фахівець в KR. Laboratories – це не просто працівник, а особистість – психолог, спортсмен, дизайнер, музикант, історик, громадський діяч, юрист тощо. Це допомагає нам виконувати роботу якісно та різноманітно. Клієнти, у свою чергу, вражені результатами та ефективністю, поважають і цінують нас як надійних партнерів.

НАШІ ЦІННОСТІ

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Концептуалізм

  Ми сформулювали цілісний та якісний алгоритм роботи з клієнтами, даючи їм можливість розвиватись разом з нами. Ми не виконуємо роботу «тупо», як на «заводі» чи «нашвидкоруч». А стараємося викликати у клієнта відповідні емоції, сформувати концептуальне бачення, ділячись з ним своїми професійними поглядами, досвідом та здобутками, якими щиро пишаємося. Для нас головне - ідея, не тільки заробіток. І це допомогає досягати більшого.

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно, заздалегідь, цінуючи час і гроші клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими партнерами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими.

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

СТАНЬТЕ НАШИМ КЛІЄНТОМ

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно

365/24/7

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!