Close

Про нас

Наша команда
Про нас
Про нас

KR. LABORATORIES – це українська digital-студія повного технологічного циклу, яка надає комплексні IT послуги та пропонує цифрові рішення: веб розробка, SEO оптимізація і просування сайтів у пошукових системах, SMM-маркетинг, веб-дизайн, технічна підтримка, системне адміністрування, обслуговування IT інфраструктури, експлуатація засобів автоматизації, ІТ консалтинг і аутсорсинг, кібербезпека.

 

Студія заснована на початку 2019 року. Штаб-квартира знаходиться у місті Дрогобич, Львівська область, Україна. Агенція співпрацює з клієнтами різних галузей: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B. Серед клієнтів переважно представники українського малого та середнього бізнесу.

 

Команда KR. Laboratories складається з декількох штатних Full-Stack спеціалістів, а також дистанційних співробітників – фрілансерів і аутсорсерів.


За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, кожному з нас вдалося подолати шлях від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Нам вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та професіях, дисциплінах тощо. Ми пройшли шлях від дрібних локальних до міжнародних проектів. Була пророблена титанічна праця задля власного вдосконалення.

 

Сьогодні кожен фахівець в KR. Laboratories – це не просто працівник, а особистість – психолог, спортсмен, дизайнер, музикант, історик, громадський діяч, юрист тощо. Це допомагає нам виконувати роботу якісно та різноманітно. Ми любимо свою роботу, сповнені ідей і оптимізму. Клієнти, у свою чергу, вражені результатами та ефективністю, поважають і цінують нас як надійних партнерів.

НАШІ ЦІННОСТІ

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Концептуалізм

  Ми сформулювали цілісний та якісний алгоритм роботи з клієнтами, даючи їм можливість розвиватись разом з нами. Ми не виконуємо роботу «тупо», як на «заводі» чи «нашвидкоруч». А стараємося викликати у клієнта відповідні емоції, сформувати концептуальне бачення, ділячись з ним своїми професійними поглядами, досвідом та здобутками, якими щиро пишаємося. Для нас головне - ідея, не тільки заробіток. І це допомогає досягати більшого.

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно, заздалегідь, цінуючи час і гроші клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими партнерами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими.

НАШ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ СТЕК

Backend

Backend - це програмно-апаратна частина, котра складається з набору засобів, з допомогою яких відбувається реалізація логіки веб-ресурсу.

Backend-технології, котрі використовуємо:

-- Java
-- PHP
-- Laravel
-- Codeigniter
-- Node.js
-- Python

Frontend

Frontend - це інтерфейс для взаємодії між користувачем та backend частиною веб-ресурсу.

У своїй роботі ми застосовуємо наступні Frontend-технології:

-- Vue.js
-- React.js
-- Angular
-- Java Script
-- CSS 3
-- HTML 5
-- Bootstrap

Databases

Databases (Бази даних) - це організовані структури даних, які призначені для зберігання, зміни та обробки інформації великих обсягів з допомогою електронно-обчислювальних машин. Ми намагаємося застосовувати усі основні системи керування базами даних:

-- MySQL
-- MariaDB
-- PostgreSQL
-- MongoDB
-- Oracle

OS & SERVERS & CLOUD

OS (Операційні системи), Servers (Сервери), Cloud (хмарні середовища і платформи) - це набір веб-сервісів та інтернет-технологій, які формують так-звану серверну, апаратну частину, тобто ІТ інфраструктуру.

-- Linux
-- Windows
-- Apache
-- NGINX
-- LiteSpeed
-- Amazon AWS
-- Microsoft Azure
-- Docker containers
-- DigitalOcean

CI / CD

CI/CD - це технології для комбінації безперервної інтеграції (continuous integration) та безперервної доставка (continous delivery). CICD об'єднують розробку, тестування та розгортання, автоматизуючи та прискорюючи увесь процес реалізації.

Ми у своїй роботі, зазвичай, використовуємо наступні рішення для впровадження CI/CD процесів:

-- Jenkis
-- Kubernetes
-- GIT
-- Subversion

CRM & CMS & MONITORING

Набір програмних засобів та веб-технологій для реалізації управління та моніторингу веб-сайтами, веб-ресурсами, інфраструктурою:

-- AmoCRM
-- Bitrix24
-- Trello
-- Jira
-- WordPress
-- Joomla
-- Drupal
-- OpenCart
-- Majento
-- Graffana
-- Zabbix

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!