Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-СТУДІЯ
IT/WEB послуг

Про нас

Наша історія, або усе, що необхідно знати про KR.Laboratories. 

KR. LABORATORIES – це українська Digital-студія повного циклу, яка надає професійні комплексні IT та WEB послуги в таких напрямках як: створення, оптимізація і просування сайтів, технічна підтримка і аутсорсинг, комп’ютерна графіка, системне адміністрування, експлуатація й обслуговування комп’ютеризованих систем та засобів автоматики, кібернетична безпека.

Our room

Студія заснована на початку 2019 року. Команда складається з декількох штатних Full-Stack спеціалістів, а також дистанційних співробітників – фрілансерів і аутсорсерів. Наші клієнти – це переважно представники українського малого та середнього бізнесу таких галузей як: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B тощо.

 

За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, нам вдалося подолати шлях від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та дисциплінах IT-індустрії. Ми також отримали цінний досвід міжнародних проєктів. Пройшли численні сертифікації та курси підвищення кваліфікації. Виробили власні навички, техніки, методики. Загалом, була пророблена титанічна праця задля власного вдосконалення, яка й проявилася у вигляді заснування digital-студії KR.Laboratories.

Kr laboratories office

Наша робота – це дещо більше, ніж просто джерело заробітку. Ми глибоко переконані, що високі технології визначають майбутнє людства. Вже сьогодні штучний інтелект керує на автопілоті літаками й машинами, а програми по освоєнню космосу свідчать, що людство впевнено рухається шляхом нескінченного технологічного прогресу. Ми впевнені, що ІТ-технології дозволять вирішити більшість проблем та завдань людства. Наприклад, виготовлення високотехнологічних протезів для людей, котрі позбулись кінцівок, або технологія набору тексту з допомогою нейронів мозку для паралізованих людей, а також з вадами зору і слуху. Таким чином, завдяки ІТ-технологіям люди отримують нове життя. Проте, поряд з тим з’являються й нові небезпеки, такі як кібер-шахрайство і кібер-тероризм. Саме тому ми взяли активний курс на кібербезпеку й сьогодні активно допомагаємо нашим клієнтам та партнерам захистити себе і свій бізнес в інтернеті.

 

Наша місія – дослідити, застосувати, популяризувати. Тому й назвались «KR. Laboratories» – цифрова лабораторія, котра досліджує IT. Фактично, це віртуальний “науково-дослідний інститут”,  який працює по різним напрямкам. Кожен наш працівник – це глибоко вмотивована особистість, поціновувач технологій, експерт, дослідник. Це допомагає нам виконувати роботу дійсно креативно та якісно. Клієнти, у свою чергу, вражені таким підходом, цінують нас як серйозних партнерів.

Наші цінності

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Концептуалізм

  Ми сформулювали цілісний та якісний алгоритм роботи з клієнтами, даючи їм можливість розвиватись разом з нами. Ми не виконуємо роботу «тупо», як на «заводі» чи «нашвидкоруч». А стараємося викликати у клієнта відповідні емоції, сформувати концептуальне бачення, ділячись з ним своїми професійними поглядами, досвідом та здобутками, якими щиро пишаємося. Для нас головне - ідея, не тільки заробіток. І це допомогає досягати більшого.

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно, заздалегідь, цінуючи час і гроші клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими партнерами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими.

Відгуки клієнтів і партнерів

KR. Laboratories IconKR. Laboratories

вулиця Дорогожицька, 15, Київ

5,0 3 reviews

 • Avatar Стас Мамонов ★★★★★ 2 місяці тому
  Хочу залишити відгук та подякувати хлопцям за їх колосальний досвід та титанічну працю. Перенесли всю мою локальну інфраструктуру в хмарне середовище (cloud). А це з десяток серверів. Причому, не усі були технічно та програмно справні. Хлопці все налагодили. Увесь процес не зайняв більше 3-х днів. Зробили все мегаякісно й швидко. Завдяки їм я вложився у стиснуті терміни (що було моєю основною задачею). Побільше б таких спеців! З відповідальністю підійшли до мого проекту. Я працював з різними фрілансерамми та аутсорсерами, а тому наголошую на їх професійності та порядності. Якщо потрібні комп'ютерних справ майстри - звертайтеся до Kr. Laboratories.
 • Avatar Dr Seraficus ★★★★★ 2 місяці тому
  Мав змогу співпрацювати з командою KR. Laboratories в якості мікроелектронщика. Цікаві, молоді та енергійні люди, які з неабияким ентузіазмом і азартом беруться до своїх проектів. Окремо хочу відзначити, їх потужний електронний інформаційно-аналітичний центр, яким досі вражений. Сподіваюсь, такі "таланти" не переманять згодом кудись в Кремнієву долину, а залишаться в Україні і будуть працювати на користь нашої Батьківщини. Що ж, бажаю їм успіхів, найпотужніших проектів, а саме головне - результатів і досконалості у всьому! Хай щастить.
 • Avatar Dr. Seo ★★★★★ 2 місяці тому
  Ці хлопці добре знають SEO та веб-аналітику. У них багато цікавого досвіду. Я зустрів їх на конференції SEMPRO у Києві. Ми співпрацювали. Ми внесли багато проектів під європейські та американські країни до ТОПу. А тепер я хочу підтвердити їхні вміння та залишити цей огляд, щоб підтримати їх.

badge  
GoodFirms Badge

Обсудити проект

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно

365/24/7

Email: support@krashlab.com.ua

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!