Close

Про нас

Наша команда
Наші розробники

KR. LABORATORIES – це українська digital-студія повного циклу, яка надає комплексні IT послуги: веб-розробка, SEO оптимізація, просування сайтів, технічна підтримка і системне адміністрування IT-систем, обслуговування та експлуатація засобів автоматизації, консалтинг, аутсорсинг. Компанія заснована в січні 2019 року. Центральний офіс в місті Дрогобич, Львівська область, Україна.

 

KR. Laboratories молода і активно зростаюча команда фахівців у галузі інформаційних технологій. Активно співпрацює з клієнтами різних галузей: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B. Наші клієнти – це приватні особи, індивідуальні підприємці, компанії малого та середнього бізнесу України, і не тільки. Ми маємо досвід співпраці з країнами Европи (Грузія, Молдова, Литва, Італія, Німеччина, Туреччина, Ізраїль), Америки (США, Мексика, Перу, Болівія), а також Індії та Китаю. Частина співробітників компанії зосереджена в різних куточках світу та працює дистанційно.

 

Ми сформулювали цілісний та якісний алгоритм роботи з клієнтами, даючи їм можливість розвиватись разом з нами. Ми не виконуємо роботу «тупо», як на «заводі» чи «нашвидкоруч». А стараємося викликати у клієнта відповідні емоції, сформувати концептуальне бачення, ділячись з ним своїми професійними поглядами, досвідом та здобутками, якими щиро пишаємося. Для нас головне – ідея, не тільки заробіток. І це допомогає досягати більшого.

 

За останні 10 років, завдяки своїй рішучості, наполегливості та цілеспрямованості, кожному з нас вдалося подолати шлях від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Нам вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та професіях, дисциплінах тощо. Ми пройшли шлях від дрібних регіональних до міжнародних проектів. Була пророблена титанічна праця задля власного вдосконалення.

 

Сьогодні кожен у нашій команді – не просто фахівець, а особистість – психолог, спортсмен, дизайнер, музикант, історик, громадський діяч тощо. Це допомагає нам виконувати роботу якісно та гнучко. Це те, що нас єднає і надихає – ми сповнені ідей і оптимізму, а наша робота ніколи не набридає та приносить лиш задоволення. Клієнти, у свою чергу, вражені результатами та ефективністю, поважають і цінують нас як надійних партнерів.

Команда KR. Laboratories

Чим ми відрізняємося від інших?

 • Експертність

  Ми - команда професіоналів, які ставлять перед собою високі цілі й задачі. Беремося за проект, тому що на 100% впевнені у своїх силах та успішному кінцевому виконанні. Ми ніколи не робимо на швидкоруч або якщо не впевнені чи сумніваємося. На кожній стадії проекту ми радимося щодо тих чи інших питань, а також обираємо найкраще рішення, попередньо узгодивши це з клієнтом.

 • Креативність

  У нашому штаті є експерти різних національностей, які говорять на різних мовах, мають різні погляди та звички. І все це дає нам необхідну гнучкість та креативність в роботі, адже ми об'єднюємо увесь цей досвід в одне ціле та придумуємо свіжі, абсолютно унікальні та неповторні ідеї. Наше гасло: "Твори класно, від душі!".

 • Ентузіазм

  Хоч наші послуги і не є дешевими, проте ми ніколи не женемося за грошовим еквівалентом, а працюємо більше на ентузіазмі, заради власного задоволення і самореалізації. Іноді, якщо проект цікавий та актуальний, а клієнт - ввічлива та порядна людина, ми можемо зробити значну знижку для нього. Тому, що перед нам завжди стояли і стоятимуть високі цінності та ідеали.

 • Точність

  У нас ніколи не "горять дедлайни", тому що всю роботу виконуємо чітко та правильно, вчасно, заздалегідь, цінуючи час і гроші клієнта. Ми не женемося за кількістю, адже для нас головне - якість та стабільність. Завдяки такому підходу наші результати щороку покращуються, а здобутки - примножуються.

 • Порядність

  Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки із нашими партнерами, щиро розуміючи усі їх побажання і задумки, навіть якщо вони не співпадають з нашими ідеалами та стандартами. За це нас люблять. Адже, ми - гармонійні особистості, які легко знаходять спільну мову з найвибагливішими.

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!