Close

Блог статей

Ексклюзивні матеріали, кейси, статті та мануали, поради і рекомендації для наших читачів, клієнтів, підписників. Авторські тексти на теми IT/WEB/DEV/PC/TECH/HARD/SOFT/SEO від фахівців KR.Laboratories.

SEO спеціаліст
SEO

Хто такий SEO спеціаліст?

Професія SEO спеціаліст: хто він такий, чим займається та як самому стати “сеошником”. Галузеві компетенції, обов’язки та навички фахівця в галузі SEO. Види і кваліфікація SEO-спеціалістів. Інструменти, якими повинен володіти SEO оптимізатор.

Як зібрати семантичне ядро для сайту
SEO

Як зібрати семантичне ядро для сайту?

Повний мануал по семантичному ядру. Що таке семантине ядро, навіщо воно потрібне та як правильно зібрати для сайту. Пошук і аналіз ключових слів. Класифікація пошукових запитів. Інструменти для збору СЯ. Загальні поради й рекомендації.

Що таке технічний SEO аудит?
SEO

У чому полягає технічний SEO аудит сайту?

Що таке технічний SEO аудит? Навіщо потрібна SEO оптимізація та як правильно аналізувати веб-сайт. Етапи технічного аудиту. Перевірка основних показників сайтів. Чек-ліст.

текстова оптимізація

Як оптимізувати спамний текст?

Історія виникнення терміну “спам”. Що таке пошуковий спам і які тексти вважаються заспамленими? Як уникнути спаму на сторінці завдяки текстовій SEO оптимізації. Інструменти для перевірки тексту на спам. Приклади, поради і рекомендації.

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!