Close

Дистанційні комп’ютерні курси для дітей

Ми раді повідомити про запуск перших дистанційних комп’ютерних онлайн-курсів для дітей віком від 12 років під кодовою назвою  – SPECIAL! Курси ведуться українською, досвідченими фахівцями у сфері IT/WEB. Ви маєте чудову можливість навчити свою дитину комп’ютерної грамоти і підготувати її з перспективою майбутнього вступу до спеціалізованих шкіл чи ВУЗів.

Переваги наших курсів

1. Повністю індивідуальні. У зручний для вашої дитини час: вранці, вдень чи ввечері? Щодня чи щосуботи? Вирішуєте ви – ми складаємо графік і розклад занять.

2. Повністю дистанційні. Для навчання потрібен лише доступ до інтернет. Ви можете знаходитись у будь-якому місці земної кулі. Потрібна програма для з’єднання, яку ми надаємо. Відеоз’єднання не обов’язкове, все що необхідно – ноутбук чи комп’ютер з мікрофоном. 

3. Запис лекції. В процесі ми ведемо запис екрану лекції. Після кожного уроку ви його отримуєте, а також обов’язкове домашнє завдання, яке потрібно виконати. Виконане домашнє завдання = бонусні матеріали.

4. Демократична цінаМи розуміємо, що IT сферу в Україні треба розвивати та інвестувати в неї, а тому пропонуємо зручну для вас та прозору ціну. Хочете оплатити за всі курси в кінці навчання? ОК. Бажаєте оплачувати за кожен урок окремо? ОК. Не маєте змоги заплатити відразу і хочете навчатись в кредит? ОК. 

5. Експерти-викладачі. Дитина має змогу поспілкуватися з експертом, почути корисну інформацію, отримати знання від професіонала міжнародного класу. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!