Close

Відгуки

KR. Laboratories IconKR. Laboratories

5,0 10 reviews

 • Avatar Seo Pro ★★★★★ a month ago
  Був учнем керівника компанії KR. Laboratories - Віталія Крашенініна в одному з проектів - дізнався для себе безліч нового, пов'язаного з пошуковою оптимізацією і просуванням сайтів. На курсах, які проводив Віталій, я отримав багато цікавих матеріалів, також дізнався про такі методи кластеризації семантичного ядра як HARD, SOFT, COMBI. Основна його особливість: комплексний підхід, вміння ефективно знаходити інформацію, візуалізувати і структурувати дані, проводити грамотну вибірку. Йому немає рівних в просуванні інформаційних сайтів різних спрямувань. Дякую за навчання!
 • Avatar Narodne ★★★★★ 5 months ago
  Розробили нам чудовий сайт!
 • Avatar Світоліна Клосовська ★★★★★ a year ago
  Мали проблему з ноутбуком - постійно глючив, не запускались ігри і програми, ноутбук сам виключався. Ми вирішили звернутися до Віталія. Нам перепрошили і налаштували Windows, поставили надійний антивірус. Працює без проблем.
 • Avatar Dr. Seo ★★★★★ a year ago
  Співпрацюю з хлопцями вже десь 5 років як електронщик. Дуже сильна команда, фактично одна з кращих в регіоні. Віталій - дуже талановий директор, думаю в майбутньому зможуть досягнути усіх висот. Рекомендую до нього звертатися по всім комп'ютерним питанням і проблемам.
 • Avatar Andrzej Szelag ★★★★★ 5 months ago
  У мене були проблеми з комп'ютером і веб-переглядачем, але Віталій підключився через Team Viewer і допоміг мені усунути проблему.

View Reviews Write Review

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!