Close

💻IT АУТСОРСИНГ,
КОМП'ЮТЕРНА
ІНЖЕНЕРІЯ

outsourcing

Що таке IT-аутсорсинг?

ІТ-аутсорсинг (з англ. outsourcing) – це технічне обслуговування й адміністрування у сфері інформаційних, комп’ютерних, веб-технологій з залученням віддалених (позаштатних) спеціалістів, котрі спеціалізуються на ІТ. Сутність IT аутсорсингу полягає у тому, що він допомагає суттєво зменшити розходи компанії, наймаючи фахівців тільки тоді, коли потрібно.

Ми надаємо професійні послуги з IT аутсорсингу більше 8-ми років. Працівники KR. Laboratories здобули відповідну технічну кваліфікацію та отримали дипломи і сертифікати міжнародного зразка з правом працювати за фахом. У своїй роботі намагаємося відповідати кращим світовим стандартам, таким як: ITIL (IT Infrastructure Library), ISO 9001/27001, NIST, COBIT. 

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна експертна комп’ютерна допомога (DevOps/TechOps/IT Engineerig) і професійна технічна підтримка (IT Technical Support, Help/Service Desk). Ми завжди на зв’язку і готові бути корисними 24/7.

Спеціаліст технічної підтримки

НАШІ ПОСЛУГИ

Встановлення ОС і ПЗ

Комплексна оптимізація та встановлення операційних систем, інсталяція і налаштування програмного забезпечення

Системне адміністрування

Адміністрування комп'ютеризованих систем і мереж, веб-серверів, хмарних платформ, робочих станцій, засобів автоматизації

Діагностика і налаштування ПК

Сервісне обслуговування комп'ютеризованих систем

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Найпоширеніші запитання

Так, ми надаємо ІТ-сервіс з гарантією. Клієнт на протязі 3-х днів після здачі замовлення в експлуатацію повинен ретельно все перевірити і у разі неполадок зробити запит у наш сервіс та викликати технічну групу. Наші спеціалісти безкоштовно перевірять всі налаштування та конфігурацію пристрою/програмного продукту, продіагностують його. А у випадку, якщо користувач звернувся після 3-х днів з моменту здачі замовлення в експлуатацію – ми проведемо базову діагностику. Якщо вона покаже, що користувач самотужки вніс зміни та порушив роботу пристрою/програмного продукту – доведеться оплатити надання послуг. Якщо замовник є постійним клієнтом – надається знижка.

Так. Однією із наших переваг є якісний та надійний дистанційний аутсорсинг. 80% проблем вирішуються дистанційно. Деякі з наших послуг ми надаємо повністю віддалено, наприклад: адміністрування операційних систем і баз даних, діагностика і налаштування інтернет-мереж, обслуговування серверів та CRM систем, розгортання хмарної інфраструктури, встановлення програмного забезпечення, консультації тощо. Для цього ми застосовуємо сучасні технології та кращі програмні рішення.

Ми не позиціонуємо себе як компанія, яка займається ремонтом мобільних пристроїв. Такі послуги входять в спектр інших компаній, яких на українському ринку достатньо і вони займаються виключно обслуговуванням смартфонів. Нашою основною сферою діяльності були і є – комп’ютеризовані та інформаційні системи, й ми намагаємося дотримуватися цього вектора.

Замовити IT аутсорсинг

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно

365/24/7

Замовте консультацію

Заповніть форму й наш менеджер зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

logo-krlaboratories
Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!