Close

Розробка
веб-сайтів
під ключ

Будь-якого рівня складності та на будь-який смак! Якісно, недорого. Технічна підтримка і обслуговування включені.

Кому та навіщо потрібен сайт?

Сьогодні, в час глобальної інтернетизації, коли все більше людей проводять свій час в інтернеті, щоденно переглядаючи десятки і сотні сторінок, веб-сайт – це потужний інструмент збору та донесення інформації. Зважаючи на це, увесь медіа- та бізнес-простір сьогодні починає активно перебазовуватись в інтернет, щоб знайти своїх читачів, покупців, клієнтів і просто популярність.


Зручний, інформативний та функціональний сайт – це не забаганка і не дань моді, а швидкий і ефективний спосіб розкрутити себе, свою справу, запустити діяльність, не вкладаючи космічних коштів, отримуючи при цьому результат.


Персональна веб-сторінка в інтернеті – це ще й найкраща можливість заявити про себе багатотисячній та навіть багатомільйонній цільовій аудиторії! Якщо Ви мрієте про власний веб-сайт, бажаєте регулярно публікувати інформацію або хочете налагодити свій бізнес в інтернеті – ми до Ваших послуг! Втілимо усі ваші смаки, задуми та мрії в реальність. 


Наші спеціалісти займають розробкою сайтів вже понад 10 років. Від сайту-візитки до інтернет-магазину. Стильні, адаптивні та ефективні. З бажаним для вас дизайном і функціоналом. Якщо давно мріяли про веб-сайт – звертайтесь. Нижче можете ознайомитися з нашими найбільш популярними пропозиціями.

Наші пропозиції

Cайт-візитка

Персональний сайт приватної особи або фірми, оптимізований під мобільні пристрої, складається з мінімальної кількості сторінок. Це своєрідна "візитівка", яка містить основну і контактну інформацію. Такий сайт покращить вашу присутність в інтернеті та підкреслить імідж.

~200 $

Landing page

Односторінковий структурований сайт (лендінг) у вигляді стрічки, який спрямований на конкретну дію (конверсію) - наприклад продати товар чи продукт, зібрати контактні дані потенційних клієнтів, підписників, отримати скачування файлу і т.д.

~300 $

Інформаційний сайт, портал

Тематичний інформаційний сайт розрахований на широку аудиторію з глибокою деревовидною структурою. Зручне управління сайтом дає можливість публікувати велику кількість інформації на сайті.

~500 $

Корпоративний сайт

Сайт компанії, який на відміну від сайту-візитки, має набагато ширший функціонал та складнішу структуру. Включені усі необхідні модулі для бізнесу - наприклад, інтернет-телефонія, прайси, форми, інтерактивні CTA-блоки та інше. Такий сайт розширює ринок збуту компанії, підвищуює його рейтинг і довіру клієнтів.

~600 $

Інтернет-магазин, сайт-каталог

Бажаєте перенести свій бізнес в інтернет? Надаєте послуги або продаєте й мрієте про віртуальний супермаркет? Ми розробимо спеціально для вас "сайт-вітрину" з можливістю приймати замовлення, оформлювати доставку, керувати описами та оновлювати свій товар і багато іншого.

~800 $

Online-сервіс

Сайт онлайн-сервісу, який виконує відповідну функцію: проводить грошові операції, шукає та бронює квитки, номери у готелях, пересилає та розповсюджує інформацію і так далі. Це продукт, який виконує певну операцію, в інтернеті. Розробка онлайн-сервісу, зазвичай, складна, триває від 6 місяців і вимагає залучення великої кількості фахівців: від програмістів до дизайнерів.

~1000 $

В ціну послуг включено:

Реєстрація домену

Ми одноразово зареєструємо домен для вашого сайту, строком на 1 рік. Ви лише оберете ім'я, а ми зареєструємо його, зекономивши ваш час і гроші. Питання оплати домену буде закритим для вас на 12 місяців. Надалі ви зможете контролювати і оплачувати все самотужки.

Веб-хостинг

Підберемо надійний та потужний хостинг для вашого сайту та оплатимо його строком на 1 місяць. Таким чином, після розробки сайту ви зможете відразу побачити та протестувати його у мережі інтернет. Надалі Ви зможете самостійно моніторити і оплачувати свій хостинг. Окремо, можна замовити у нас щомісячну технічну підтримку і ми будемо робити усе за вас.

Дизайн

Безкоштовно надамо доступ до великої бази шаблонів і ви підберете готовий дизайн для свого сайту. При потребі, ми зможемо доопрацювати його під Ваші цілі і уподобання. А для вибагливих, є можливість окремо замовити авторський дизайн у фахового дизайнера. Будуть враховані усі ваші побажання та смаки.

Етапи створення веб-сайту

Збір інформації
Проектування
Макетування
Програмування
Запуск і тестування
Крок #1
Комплексний збір інформації щодо вашого майбутнього веб-сайту. Ми відправляємо Вам бриф. Дізнаємося більше про вас та вашу компанію, з'ясовуємо цілі і завдання. Проводимо зустріч і погоджуємо усі точки зору, включаючи вартість. Аналізуємо зібрані дані та повідомляємо вам бюджет проекту.
Крок #2
Створення нового проекту. Підготовка технічного завдання на розробку веб-сайту. Погоджуємо список робіт, строки виконання та кінцеву загальну вартість. Укладаємо договір.
Крок #3
Розробка макету сторінок майбутнього веб-сайту. Пропрацьовуємо ретельно структуру і дизайн сайту. Проектування усіх необхідних блоків та елементів.
Крок #4
Фронтентд і бекенд розробка веб-сайту. Встановлюємо CMS. Програмуємо функціонал. Впроваджуються найостанніші стандарти. Сайт буде максимально швидко і коректно працювати на всіх браузерах та мобільних пристроях.
Крок #5
Проводимо підготовчі роботи до запуску веб-сайту в мережу інтернет. Налаштовуємо хостинг. Перший неофіційний запуск і тестування: верстка, навантаження, безпека і т.п. Виправляємо наявні помилки. Здаємо готовий сайт під ключ.

Залишити заявку

Бажаєте замовити послугу, але не знаєте яку саме обрати для своїх задач?

Залишіть заявку і ми Вам зателефонуємо!

(093) 747-6311

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Back to Top