Close

Розробка
WEB-сайтів
під ключ

➜ Будь-якого рівня складності та на будь-який смак
➜ Технічна підтримка, домен та хостинг включені!

Що таке веб-сайт та які переваги він дає?

Розробка адаптивних сайтівВеб-сайт – це сукупність програмних, медійних та інформаційних засобів, логічно пов’язаних між собою, оформлених у вигляді веб-сторінок, доступних у мережі інтернет.

Сьогодні, в час глобальної інтернетизації, мільйони людей дедалі активніше й більше часу проводять в інтернеті, щоденно переглядаючи десятки, а може й сотні веб-сторінок – зі своїх гаджетів, смартфонів, ноутбуків чи комп’ютерів.

Саме тому, веб-сайт – постає потужним інструментом в інформаційному просторі, який дозволяє виконувати різноманітні цілі та завдання для збору, обробки і донесення інформації, а також розширює можливості для ведення бізнесу. Зважаючи на це, підприємці усього світу починають активно перебазовуватись в цифровий світ, щоби знайти своїх клієнтів, покупців, прихильників і просто популярність.

Отже, адаптивний, інформативний та функціональний сайт – це чудовий спосіб розпочати освоєння віртуального світу, заявити про себе і свою справу.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Landing page

Односторінковий структурований сайт (лендінг) у вигляді стрічки, який спрямований на конкретну дію (конверсію) - наприклад продати товар чи продукт, зібрати контактні дані потенційних клієнтів, підписників, отримати скачування файлу і т.д.

Cайт-візитка

Персональний сайт приватної особи або фірми, оптимізований під мобільні пристрої, складається з мінімальної кількості сторінок. Це своєрідна "візитівка", яка містить основну і контактну інформацію. Такий сайт покращить вашу присутність в інтернеті та підкреслить імідж.

Інформаційний сайт, портал

Тематичний інформаційний сайт розрахований на широку аудиторію з глибокою деревовидною структурою. Зручне управління сайтом дає можливість публікувати велику кількість інформації на сайті.

Корпоративний сайт

Сайт компанії, який на відміну від сайту-візитки, має набагато ширший функціонал та складнішу структуру. Включені усі необхідні модулі для бізнесу - наприклад, інтернет-телефонія, прайси, форми, інтерактивні CTA-блоки та інше. Такий сайт розширює ринок збуту компанії, підвищуює його рейтинг і довіру клієнтів.

Інтернет-магазин, сайт-каталог

Бажаєте перенести свій бізнес в інтернет? Надаєте послуги або продаєте й мрієте про віртуальний супермаркет? Ми розробимо спеціально для вас "сайт-вітрину" з можливістю приймати замовлення, оформлювати доставку, керувати описами та оновлювати свій товар і багато іншого.

Online-сервіс чи веб-додаток

Сайт онлайн-сервісу, наприклад бронювання квитків, номерів у готелях, служба доставки, автоматизовані послуги та інше. Це електронний продукт, який здійснює певну послугу, в інтернеті. Розробка онлайн-сервісу, зазвичай, складна, триває від 6 місяців і вимагає залучення великої кількості фахівців: від програмістів до дизайнерів.

5 переваг створення сайтів у нас

01. Надійність та безпечність

Ми дбаємо про безпеку вашого сайту. Наше програмне забезпечення вчасно блокуватиме будь-які спроби DDOS-атак чи взлому. На сайтах, по замовчуванню, встановлються SSL-сертифікати та використовується надійна "антикапча", яка захищає сторінки від брутфорсів, експлойтів та інших видів хакінгу. Ваші сайти завжди будуть під надійним наглядом та контролем.

02. Легкість і швидкодія

Код наших сайтів - легкий та гнучкий (асинхронний), оптимізований під вимоги пошукових систем. Ми не застосовуємо "важких" фреймворків, а завдяки алгоритмам кешування та стиснення забезпечується швидкодія.

03. Грамотність і продуманість

Ми не шкодуємо свого часу на розробку сайтів і не звикли робити "нашвидкоруч", тому що розраховуємо на довготривалу співпрацю. Головна наша мета - якісний кінцевий продукт. Тому, при розробці враховуємо усі моменти, які впливають на ефективність сайту - від дизайну до хостингу.

04. Зручність та комфорт

Комфорт - понад усе! Ми подбали про функціональність та юзабіліті сайтів. Керування позбавлене рутини і дарує задоволення. Користувач має змогу швидко та ефективно вносити нову інформацію на сайт, а при бажанні також змінювати його структуру і дизайн.

05. Технічний супровід

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Ми гарантуємо безперервну роботу сайтів 24/7. А якщо виникатимуть сладнощі - ми завжди прийдемо на допомогу і в короткі строки усе налагодимо.

В ціну наших послуг включено:

Реєстрація домену

Ми одноразово зареєструємо домен для вашого сайту, строком на 1 рік. Ви лише оберете ім'я, а ми зареєструємо його, зекономивши ваш час та гроші. Питання оплати домену буде закритим для вас на 12 місяців. Надалі зможете контролювати і оплачувати його самостійно.

Веб-хостинг

Підберемо надійний та потужний хостинг для вашого сайту та оплатимо строком на 1 місяць. Таким чином, після релізу зможете одразу побачити та протестувати свій сайт в інтернеті. Надалі зможете самостійно моніторити і оплачувати свій хостинг. При бажанні, можна замовити у нас щомісячну технічну підтримку і ми будемо робити усе за вас.

Дизайн

Безкоштовно надамо доступ до великої бази шаблонів і ви підберете готовий дизайн для свого сайту. При потребі, ми зможемо доопрацювати його під конкретні цілі, задачі, уподобання. А для вибагливих, є можливість окремо замовити авторський дизайн у фахового дизайнера. Будуть враховані усі побажання.

Найпоширеніші запитання

Вибір СMS-системи (з англ. Content Management System) багато у чому залежить від типу і призначення майбутнього сайту. Наприклад, якщо у вас персональний, інформаційний сайт, лендінг, візитка чи невеликий сайт-каталог, то найкращим варіантом стане CMS WordPress, яка завоювала величезну популярність серед користувачів світу. Понад 70% усіх ресурсів інтернету працюють на WordPress. Тому що, WordPress – повністю безкоштовна, зручна, надійна та проста у користуванні, регулярно оновлюється та підтримуються сотнями веб-розробників по всьому світу. Для великих інтернет-магазинів ми пропонуємо такі CMS як: OpenCart, Majento, Shopify. Існують також самописні системи керування. Вони розробляються з конкретною метою для вибагливих клієнтів, які ставлять перед собою унікальні цілі та задачі і не хочуть користуватися готовими рішеннями. Такий варіант, зазвичай, обирають банківські, державні, освітні та комерційні установи, які потребують повної конфіденційності та інформаційної безпеки, й мають значний кошт для розробки власного функціоналу та його обслуговування командою кваліфікованих програмістів. Також у своїй роботі ми застосовуємо такі системи як Drupal та MODx. Часто все залежить від бажаного функціоналу сайту. У будь-якому разі, ми намагаємося обрати та запропонувати найкращий варіант для клієнта, враховуючи його побажання та бюджет.

Дуже часто ми стикаємося з проблемою, коли клієнтські сайти були створені користувачем самотужки з допомогою різних безкоштовних або платних онлайн-сервісів та конструкторів. Чому це погано, запитаєте ви? По-перше, переважна більшість конструкторів нехтують вимогами і стандартами пошукових систем та веб-браузерів, створюючи натомість свої власні правила, прив’язуючи клієнта до системи на комерційній основі. По-друге, сайти на конструкторах, зазвичай, неможливо тонко переналаштувати, тому що не надають доступ до технічних вузлів сайту, до статистики, функції адміністрування повністю відсутні, ви не зможете вигрузити базу даних і перенести сайт, або застосувати власну конфігурацію. В конструкторах backend-частина є недоступною для власника сайту. І щоб внести які-небудь правки, потрібно переходити на дорогі тарифні плани та користуватись технічною підтримкою. У висновку ви отримуєте збитковий сайт і зовсім не контролюєте роботу сайту. Більше того, сайти на конструкторах позбавлені можливості інтегрувати додаткові програмні рішення, модулі, плагіни, компоненти. Щоб такі сайти, нормально запрацювали, зазвичай, доводиться повністю переносити сайт на нормальний хостинг і переробляти функціонал. Що також іноді є неможливим через блокування збоку сервісу конструктора. У висновку, все одно доведеться створювати сайт з нуля.  Перевага онлайн-конструкторів лише в одному – ви зможете швидко створити сайт з гарним дизайном та опублікувати його в інтернеті. Однак, чи буде він корисним і приносити успіхів? Відповідь очевидна.  При створенні сайту ми не рекомендуємо використовувати онлайн-конструктори. Краще звернутися до професіоналів, які створять гнучкий сайт з максимальним профітом для вас.

Так, звичайно. На відміну від онлайн-конструкторів, де такі зміни практично неможливі, сайти розроблені професійними розробниками на базі популярних CMS з використанням SQL-бази даних, розміщені на окремому сервері – це завжди, у будь-яку хвилину, можливість вносити будь-які зміни в роботу чи конфігурацію, проводити заміну чи оновлення. Ви зможете без проблем перенести сайт на інший хостинг, експортувати дані у нову CMS та змінити доменне ім’я. І все це можна зробити самотужки, або просто звернувшись до нас. Наші фахівці максимально обережно та швидко перенесуть сайт на новий хостинг, прив’яжуть новий домен до сервера та збережуть усі ваші попередні профілі та налаштування. З нами ви не прив’язані до жодної системи чи конфігурації. Ви вільно володієте сайтом і можете вносити правки.

Звісно. Ми надаємо клієнтам повну свободу дій та навчаємо.  У цьому головна перевага і особливість нашої компанії. Ми зацікавлені у тому, щоб наш клієнт самостійно розвивався і набував цифрової грамотності, а при потребі завжди міг звернутися до нас. Нашими спеціалістами були розроблені спеціальні курси дистанційного навчання “Як новачку створити свій сайт самотужки з нуля” та “Курси контент-менеджменту і інтернет-маркетингу для чайників”, з яких ви зрозумієте як правильно наповнювати, адмініструвати, обслуговувати веб-сайт. А якщо побачите, що не справляєтесь, вам бракує часу у пошуку і публікації нових статей – наші копірайтери допоможуть, підготують контент-план та регулярно наповнюватимуть ваш сайт унікальними й корисними матеріалами.

Оформити заявку

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!