Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-СТУДІЯ
IT/WEB послуг

Розробка
WEB-сайтів
під ключ

➜ Будь-якого рівня складності та на будь-який смак
➜ Технічна підтримка, домен та хостинг включені!

Створюємо сайти
на будь-який смак

Оперативно. Надійно. Під ключ.

Етапи створення веб-сайту

01. Обговорення

Заповнення брифу на розробку сайту. Формування комерційної пропозиції. Зустріч і детальне обговорення проєкту: збір, аналіз та узгодження вимог, формування цілей й КРІ. Розрахунок кінцевої вартості. Підписання договору на розробку сайту.

02. Проектування

Планування структури веб-сайту. Прототипування. Макетування. Підготовка ТЗ для програмістів.

03. Програмування

Підготовка бекенд і фронтенд частини. Написання коду і верстка шаблону. Розробка функціоналу: модулів, блоків, компонентів. Інтеграція з CMS/CRM-системою. Встановлення і налаштування всіх необхідних для роботи плагінів.

04. Тестування

Проведення QA/Security тестів. Ретеальна перевірка функціональності, працездатності сайту. Пошук та виявлення можливих багів, недоліків, внесення коригувань і доопрацювання. Розгортання сайту на віртуальному VPS-сервері (хостингу). Під'єднання домену (URL-адреси сайту).Технічна конфігурація усіх вузлів, служб та сервісів сайту. Фінальне тестування перед запуском.

05. Запуск

Публікація сайту в інтернеті та передача усіх прав і доступів власнику.

7 Переваг створення сайтів у нас

Безкоштовний домен

Надаємо безкоштовний субдомен або ж зареєструємо строком на один рік платний домен, який ви нашою рекомендацією та вашим вибором.

Premium шаблон

Надаємо Premium-шаблон для вашого сайту, який за бажанням можна змінити під конкретні цілі, задачі, ваші смаки і побажання, або розробити з нуля унікальний дизайн.

Надійний хостинг

Надаємо якісний надійний хостинг, розташований на наших серверах в Німеччині. 1 місяць хостингу даруємо безкоштовно.

Базова SEO оптимізація

Сайти, які ми створюємо по-замовчуванню оптимізовані під мобільні пристрої та вимоги пошукових систем.

Технічний супровід і підтримка

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Гарантуємо безперервну роботу сайтів з 100% аптаймом (безвідмовністю). А якщо виникнуть складнощі чи проблеми - ми завжди прийдемо на допомогу і усе налагодимо.

Зручна CMS система керування

Ми подбали про ваш комфорт. Керування сайтом позбавлене рутини. Ви маєте змогу швидко та ефективно додавати інформацію на сайт, вносити зміни, модифікувати та оновлювати його.

Базова кібербезпека

Також ми дбаємо про безпеку вашого сайту. Встановлюємо фаєрвол та антиспам/антивірусне забезпечення, яке блокуватиме будь-які спроби атак чи злому. На всіх сайтах встановлюються SSL-сертифікати, Security HTTP Headers, 2FA авторизація та Google reCaptcha.

Наші технології

Застосовуємо кращі програмні рішення, веб-технології та інструменти з веб-розробки

Що таке веб-сайт?

Веб-сайт – це сукупність програмних, медійних та інформаційних засобів, логічно пов’язаних між собою, оформлених у вигляді електронних сторінок з графічним інтерфейсом, об’єднаних доменним ім’ям, за яким закріплена IP-адреса та доступному для перегляду з допомогою веб-браузера у глобальній мережі інтернет.

Перший веб-сайт з’явився у 1990 році. Його створив британець Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі – засновник HTTP, HTML і URI, голова світового W3C консорціуму. Відтоді інтернет стрімко розвивається і на сьогодні, в час тотальної інтернетизації, мільйони людей щоденно переглядають десятки, а може й сотні веб-сторінок – зі своїх гаджетів, смартфонів, ноутбуків, комп’ютерів. Усі основні події та інформаційні новини першими з’являються саме в інтернеті. Такий безперервний інтенсивний потік інформації розкриває необмежені можливості й потенціал для розвитку. Тому ваша присутність в інтернеті є обов’язковою, особливо, якщо ви прагнете заявити про себе та свій бізнес. Біл Гейтс сказав: “Якщо вас немає в інтернеті – вас не існує”

Веб-сайт – це потужний інструмент в сучасному інформаційному полі. Ми, як досвідчені інтернет-фахівці, залюбки допоможемо вам перебазуватися у віртуальне середовище, щоби знайти своїх клієнтів, покупців, прихильників, заявити про себе і свою справу. Ми розробимо саме той сайт, який потрібен для виконання ваших задумів, поставлених рішень і завдань.

Найпоширеніші запитання

Вибір СMS-системи (з англ. Content Management System) багато у чому залежить від типу і призначення майбутнього сайту. Наприклад, якщо у вас персональний, інформаційний сайт, лендінг, візитка чи невеликий сайт-каталог, то найкращим варіантом стане CMS WordPress, яка завоювала величезну популярність серед користувачів світу. Понад 70% усіх ресурсів інтернету працюють на WordPress. Тому що, WordPress – повністю безкоштовна, зручна, надійна та проста у користуванні, регулярно оновлюється та підтримуються сотнями веб-розробників по всьому світу. Для великих інтернет-магазинів ми пропонуємо такі CMS як: OpenCart, Majento, Shopify. Існують також самописні системи керування. Вони розробляються з конкретною метою для вибагливих клієнтів, які ставлять перед собою унікальні цілі та задачі і не хочуть користуватися готовими рішеннями. Такий варіант, зазвичай, обирають банківські, державні, освітні та комерційні установи, які потребують повної конфіденційності та інформаційної безпеки, й мають значний кошт для розробки власного функціоналу та його обслуговування командою кваліфікованих програмістів. Також у своїй роботі ми застосовуємо такі системи як Drupal та MODx. Часто все залежить від бажаного функціоналу сайту. У будь-якому разі, ми намагаємося обрати та запропонувати найкращий варіант для клієнта, враховуючи його побажання та бюджет.

Дуже часто ми стикаємося з проблемою, коли клієнтські сайти були створені користувачем самотужки з допомогою різних безкоштовних або платних онлайн-сервісів та конструкторів. Чому це погано, запитаєте ви? По-перше, переважна більшість конструкторів нехтують вимогами і стандартами пошукових систем та веб-браузерів, створюючи натомість свої власні правила, прив’язуючи клієнта до системи на комерційній основі. По-друге, сайти на конструкторах, зазвичай, неможливо тонко переналаштувати, тому що не надають доступ до технічних вузлів сайту, до статистики, функції адміністрування повністю відсутні, ви не зможете вигрузити базу даних і перенести сайт, або застосувати власну конфігурацію. В конструкторах backend-частина є недоступною для власника сайту. І щоб внести які-небудь правки, потрібно переходити на дорогі тарифні плани та користуватись технічною підтримкою. У висновку ви отримуєте збитковий сайт і зовсім не контролюєте роботу сайту. Більше того, сайти на конструкторах позбавлені можливості інтегрувати додаткові програмні рішення, модулі, плагіни, компоненти. Щоб такі сайти, нормально запрацювали, зазвичай, доводиться повністю переносити сайт на нормальний хостинг і переробляти функціонал. Що також іноді є неможливим через блокування збоку сервісу конструктора. У висновку, все одно доведеться створювати сайт з нуля.  Перевага онлайн-конструкторів лише в одному – ви зможете швидко створити сайт з гарним дизайном та опублікувати його в інтернеті. Однак, чи буде він корисним і приносити успіхів? Відповідь очевидна.  При створенні сайту ми не рекомендуємо використовувати онлайн-конструктори. Краще звернутися до професіоналів, які створять гнучкий сайт з максимальним профітом для вас.

Так, звичайно. На відміну від онлайн-конструкторів, де такі зміни практично неможливі, сайти розроблені професійними розробниками на базі популярних CMS з використанням SQL-бази даних, розміщені на окремому сервері – це завжди, у будь-яку хвилину, можливість вносити будь-які зміни в роботу чи конфігурацію, проводити заміну чи оновлення. Ви зможете без проблем перенести сайт на інший хостинг, експортувати дані у нову CMS та змінити доменне ім’я. І все це можна зробити самотужки, або просто звернувшись до нас. Наші фахівці максимально обережно та швидко перенесуть сайт на новий хостинг, прив’яжуть новий домен до сервера та збережуть усі ваші попередні профілі та налаштування. З нами ви не прив’язані до жодної системи чи конфігурації. Ви вільно володієте сайтом і можете вносити правки.

Звісно. Ми надаємо клієнтам повну свободу дій та навчаємо.  У цьому головна перевага і особливість нашої компанії. Ми зацікавлені у тому, щоб наш клієнт самостійно розвивався і набував цифрової грамотності, а при потребі завжди міг звернутися до нас. Нашими спеціалістами були розроблені спеціальні курси дистанційного навчання “Як новачку створити свій сайт самотужки з нуля” та “Курси контент-менеджменту і інтернет-маркетингу для чайників”, з яких ви зрозумієте як правильно наповнювати, адмініструвати, обслуговувати веб-сайт. А якщо побачите, що не справляєтесь, вам бракує часу у пошуку і публікації нових статей – наші копірайтери допоможуть, підготують контент-план та регулярно наповнюватимуть ваш сайт унікальними й корисними матеріалами.

Замовити створення сайту

Чекаємо ваших запитів.

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно

365/24/7

Email: support@krashlab.com.ua

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!