Close

Розробка сайтів під ключ

Будь-якого рівня складності та на будь-який смак! Якісно, недорого. Технічна підтримка і обслуговування включені.

Навіщо потрібен сайт?

Розробка надсучасних, кросплатформенних сайтів під різні вимоги: 📱(097) 725 52 28

Сьогодні, в час інтенсивної інтернетизації, коли все більше людей проводять свій час в інтернеті, щоденно переглядаючи ті чи інші веб-сторінки, сайт грає роль потужного носія інформації. Увесь медіа- та бізнес-простір починає активно перебазовуватись у віртуальну реальність, адже там вони знаходять своїх читачів, покупців, клієнтів і просто популярність.

 

Тому, зручний, інформативний та функціональний веб-сайт – це швидкий спосіб розкрутити себе, свою справу, запустити підприємницьку діяльність, не вкладаючи важких зусиль чи космічних коштів. Персональна веб-сторінка в інтернеті – найкраща можливість заявити про себе багатотисячній та навіть багатомільйонній цільовій аудиторії!

 

Якщо ви мрієте про персональную веб-сторінку в інтернеті, бажаєте налагодити бізнес в інтернеті, здійснюючи продажі через інтернет – ми до ваших послуг! Втілимо усі ваші смаки та ідеї в реальність! Створюємо тільки стильні, сучасні та ефективні сайти – від візитки до інтернет-магазину, з бажаним для вас дизайном та функціоналом.

Cайт-візитка

Персональний сайт приватної особи або фірми, оптимізований під мобільні пристрої, який складається з мінімальної кількості сторінок. Це своєрідна "візитівка", яка містить основну і контактну інформацію. Такий сайт покращить вашу присутність в інтернеті та підкреслить ваш імідж.

~200 $

Landing page, промо-сайт

Односторінковий структурований сайт (лендінг) у вигляді стрічки, який спрямований на конкретну дію (конверсію) збоку користувачів - наприклад продати товар чи продукт, зібрати контактні дані потенційних клієнтів, підписників, отримати скачування файлу і т.д.

~300 $

Інформаційний сайт, портал

Тематичний інформаційний сайт розрахований на широку аудиторію з глибокою деревовидною структурою у вигляді великої кількості розділів, категорій, підкатегорій, текстових, аудіо та відео-матеріалів. Зручне управління сайтом дає можливість публікувати велику кількість інформації на сайті.

~500 $

Корпоративний сайт

Сайт компанії, який на відміну від сайту-візитки, має набагато ширший функціонал та складну структуру, має усі необхідні модулі - наприклад, інтернет-телефонія, прайси, форми та різні інтерактивні CTA-блоки, які дозволяють залучати нових клієнтів, працювати з ними дистанційно. Такий сайт розширює ринок збуту компанії, підвищуює рейтинг і довіру в своїй сфері бізнесу.

~600 $

Інтернет-магазин, сайт-каталог

Бажаєте перенести свій бізнес в інтернет? Мрієте про віртуальний супермаркет? Ми розробимо спеціально для вас "сайт-вітрину" з можливістю продавати, приймати замовлення через інтернет, а також оформлювати доставку, керувати описами та оновлювати свій товар і багато іншого.

~800 $

Online-сервіс

Сайт онлайн-сервісу, який виконує відповідну функцію: проводить грошові операції, шукає та бронює квитки, номери у готелях, пересилає та розповсюджує інформацію і так далі. Це продукт, який виконує певну операцію, в інтернеті. Розробка онлайн-сервісу, зазвичай, складна, триває від 6 місяців і вимагає залучення великої кількості фахівців: від програмістів до дизайнерів.

~1000 $

В ціну послуги включено:

Реєстрація домену

Ми одноразово зареєструємо домен для вашого сайту, строком на 1 рік. Ви лише оберете ім'я, а ми офіційно зареєструємо його, зекономивши ваш час і гроші. Питання оплати домену буде закритим для вас на 12 місяців. Надалі ви зможете контролювати і оплачувати його самотужки.

Веб-хостинг

Підберемо надійний та потужний хостинг для вашого сайту та оплатимо його строком на 1 місяць. Таким чином, після розробки сайту ви зможете відразу побачити та протестувати свій сайт у мережі інтернет. Надалі ви зможете самостійно моніторити і оплачувати свій хостинг. Окремо, можна замовити у нас щомісячну технічну підтримку і ми будемо робити усе за вас.

Дизайн

Безкоштовно надамо доступ до великої бази шаблонів і ви підберете вже готовий дизайн для свого сайту. Також, ми зможемо допрацювати його під конкретні цілі і уподобання. А для вибагливих, є можливість окремо замовити авторський дизайн у професійного дизайнера. Будуть враховані усі ваші побажання та смаки.

Залишити заявку

Маєте запитання або пропозиції? Бажаєте замовити послугу?
Залишіть заявку і ми зателефонуємо!

(097) 725-5288


Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua