Close

Розробка
WEB-сайтів
під ключ

➜ Будь-якого рівня складності та на будь-який смак ➜ Технічна підтримка, домен та хостинг включені!

Що таке веб-сайт та які переваги він дає?

Веб-сайт – це сукупність програмних, медійних та інформаційних засобів, логічно пов’язаних між собою, оформлених у вигляді веб-сторінок, доступних у мережі інтернет.

Сьогодні, в час глобальної інтернетизації, мільйони людей дедалі активніше й більше часу проводять в інтернеті, щоденно переглядаючи десятки, а може й сотні веб-сторінок – зі своїх гаджетів, смартфонів, ноутбуків чи комп’ютерів. 

Саме тому, веб-сайт – постає потужним інструментом в інформаційному просторі, який дозволяє виконувати різноманітні цілі та завдання для збору, обробки і донесення інформації, а також розширює можливості для ведення бізнесу. 

Зважаючи на це, підприємці усього світу починають активно перебазовуватись в цифровий світ, щоби знайти своїх клієнтів, покупців, прихильників і просто популярність. 

Адаптивний, інформативний та функціональний сайт – це чудовий спосіб розпочати освоєння віртуального світу, він створює безліч фантастичних можливостей для вашої компанії. Це швидкий і ефективний спосіб розкрутити себе і свою справу, розмістити інформацію для клієнтів (товари, карта, маршрут, графік роботи) і продавати онлайн (інтернет-магазин), не вкладаючи “космічних” коштів у це.

Які переваги отримає ваш бізнес?

– Чимало нових клієнтів дізнаються про вас (як поблизу, так і з будь-якої точки світу) – зараз усі користуються інтернетом;
– Продаж товарів або послуг безпосередньо з допомогою веб-сайту або мобільного додатку;
– Створення рекламної кампанії в інтернеті, яку побачить ваша цільова аудиторія;
– Отримаєте більше інформації про ваших потенційних клієнтів (що їм потрібно та як це їм дати), завдяки використанню інструментів веб-аналітики.

Цікаво, правда?

Отже, маючи веб-сайт, заявити про свою компанію в Інтернеті легше, дешевше й вигідніше, ніж будь-коли! Веб-сайт – це місце, де люди знайдуть вас і познайомляться з вашими послугами. 

Персональна веб-сторінка в інтернеті, сайт-візитка – ще й чудова можливість просто заявити про себе багатотисячній, ба більше, багатомільйонній цільовій інтернет-аудиторії. 

Наші пропозиції

Мрієте про веб-сайт? Ми до Ваших послуг! Втілимо усі ваші смаки та забаганки, задумки й мрії. 

Наші спеціалісти займаються розробкою сайтів понад 10 років і з задоволенням виконають будь-яке замовлення. Від сайту-візитки до інтернет-магазину чи навіть онлайн-сервісу. Стильні, адаптивні та ефективні, з бажаним для вас дизайном і функціоналом, ваші сайти будуть приваблювати користувачів, виконувати поставлені завдання і приносити бажаний результат.

Нижче можете ознайомитися з нашими популярними пропозиціями:

Landing page

Односторінковий структурований сайт (лендінг) у вигляді стрічки, який спрямований на конкретну дію (конверсію) - наприклад продати товар чи продукт, зібрати контактні дані потенційних клієнтів, підписників, отримати скачування файлу і т.д.

Cайт-візитка

Персональний сайт приватної особи або фірми, оптимізований під мобільні пристрої, складається з мінімальної кількості сторінок. Це своєрідна "візитівка", яка містить основну і контактну інформацію. Такий сайт покращить вашу присутність в інтернеті та підкреслить імідж.

Інформаційний сайт, портал

Тематичний інформаційний сайт розрахований на широку аудиторію з глибокою деревовидною структурою. Зручне управління сайтом дає можливість публікувати велику кількість інформації на сайті.

Корпоративний сайт

Сайт компанії, який на відміну від сайту-візитки, має набагато ширший функціонал та складнішу структуру. Включені усі необхідні модулі для бізнесу - наприклад, інтернет-телефонія, прайси, форми, інтерактивні CTA-блоки та інше. Такий сайт розширює ринок збуту компанії, підвищуює його рейтинг і довіру клієнтів.

Інтернет-магазин, сайт-каталог

Бажаєте перенести свій бізнес в інтернет? Надаєте послуги або продаєте й мрієте про віртуальний супермаркет? Ми розробимо спеціально для вас "сайт-вітрину" з можливістю приймати замовлення, оформлювати доставку, керувати описами та оновлювати свій товар і багато іншого.

Online-сервіс

Сайт онлайн-сервісу, який виконує відповідну функцію: проводить грошові операції, шукає та бронює квитки, номери у готелях, пересилає та розповсюджує інформацію і так далі. Це продукт, який виконує певну операцію, в інтернеті. Розробка онлайн-сервісу, зазвичай, складна, триває від 6 місяців і вимагає залучення великої кількості фахівців: від програмістів до дизайнерів.

В ціну наших послуг включено:

Реєстрація домену

Ми одноразово зареєструємо домен для вашого сайту, строком на 1 рік. Ви лише оберете ім'я, а ми зареєструємо його, зекономивши ваш час і гроші. Питання оплати домену буде закритим для вас на 12 місяців. Надалі ви зможете контролювати і оплачувати все самотужки.

Веб-хостинг

Підберемо надійний та потужний хостинг для вашого сайту та оплатимо його строком на 1 місяць. Таким чином, після розробки сайту ви зможете відразу побачити та протестувати його у мережі інтернет. Надалі Ви зможете самостійно моніторити і оплачувати свій хостинг. Окремо, можна замовити у нас щомісячну технічну підтримку і ми будемо робити усе за вас.

Дизайн

Безкоштовно надамо доступ до великої бази шаблонів і ви підберете готовий дизайн для свого сайту. При потребі, ми зможемо доопрацювати його під Ваші цілі і уподобання. А для вибагливих, є можливість окремо замовити авторський дизайн у фахового дизайнера. Будуть враховані усі ваші побажання та смаки.

Етапи створення веб-сайту

Збір інформації
Проектування
Макетування
Програмування
Запуск і тестування
Крок #1
Комплексний збір інформації щодо вашого майбутнього веб-сайту. Ми відправляємо Вам бриф. Дізнаємося більше про вас та вашу компанію, з'ясовуємо цілі і завдання. Проводимо зустріч і погоджуємо усі точки зору, включаючи вартість. Аналізуємо зібрані дані та повідомляємо вам бюджет проекту.
Крок #2
Створення нового проекту. Підготовка технічного завдання на розробку веб-сайту. Погоджуємо список робіт, строки виконання та кінцеву загальну вартість. Укладаємо договір.
Крок #3
Розробка макету сторінок майбутнього веб-сайту. Пропрацьовуємо ретельно структуру і дизайн сайту. Проектування усіх необхідних блоків та елементів.
Крок #4
Фронтентд і бекенд розробка веб-сайту. Встановлюємо CMS. Програмуємо функціонал. Впроваджуються найостанніші стандарти. Сайт буде максимально швидко і коректно працювати на всіх браузерах та мобільних пристроях.
Крок #5
Проводимо підготовчі роботи до запуску веб-сайту в мережу інтернет. Налаштовуємо хостинг. Перший неофіційний запуск і тестування: верстка, навантаження, безпека і т.п. Виправляємо наявні помилки. Здаємо готовий сайт під ключ.

5 переваг створення сайтів у нас

01. Надійність та безпечність

Ми дбаємо про безпеку вашого сайту. Наше програмне забезпечення вчасно блокуватиме будь-які спроби DDOS-атак чи взлому. На сайтах, по замовчуванню, встановлються SSL-сертифікати та використовується надійна "антикапча", яка захищає сторінки від брутфорсів, експлойтів та інших видів хакінгу. Ваші сайти завжди будуть під надійним наглядом та контролем.

02. Легкість і швидкодія

Код наших сайтів - легкий та гнучкий (асинхронний), оптимізований під вимоги пошукових систем. Ми не застосовуємо "важких" фреймворків, а завдяки алгоритмам кешування та стиснення забезпечується швидкодія.

03. Грамотність і продуманість

Ми не шкодуємо свого часу на розробку сайтів і не звикли робити "нашвидкоруч", тому що розраховуємо на довготривалу співпрацю. Головна наша мета - якісний кінцевий продукт. Тому, при розробці враховуємо усі моменти, які впливають на ефективність сайту - від дизайну до хостингу.

04. Зручність та комфорт

Комфорт - понад усе! Ми подбали про функціональність та юзабіліті сайтів. Керування позбавлене рутини і дарує задоволення. Користувач має змогу швидко та ефективно вносити нову інформацію на сайт, а при бажанні також змінювати його структуру і дизайн.

05. Технічний супровід

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Ми гарантуємо безперервну роботу сайтів 24/7. А якщо виникатимуть сладнощі - ми завжди прийдемо на допомогу і в короткі строки усе налагодимо.

Оформити заявку

Залишіть заявку на розробку сайту.  Наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та підготує індивідуальну пропозицію.

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!