Close

🚀SEO просування сайтів в інтернеті

Ефективне, комплексне SEO просування веб сайтів у пошукових системах Google та Яндекс. Експертна пошукова SEO оптимізація. Індивідуальний та професійний підхід. Широкий вибір пропозицій та рішень!

Що таке SEO?

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає “Пошукова Оптимізація“. Її завданням є оптимізувати веб сайти під пошукові системи Google або Яндекс. SEO оптимізація являє собою складний процес та складається з багатьох етапів, починаючи від технічної оптимізації (аналіз швидкодії сервера, налаштування CMS і конфігурація системних файлів) та закінчуючи зовнішньою оптимізацією сайту (лінкбілдінг, семантичний аналіз і текстова оптимізація). Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю та індексацією у пошукових системах.

 

Основою SEO просування є – проектування семантичного ядра сайту. Семантичне ядро – це структурований перелік найбільш популярних пошукових запитів користувачів мережі інтернет по тематиці вашого сайту. Іншими словами, це максимальная кількість тих ключових слів, які найчастіше шукають люди у пошуку Google чи Яндекс. Маючи зібране семантичне ядро, ваш сайт зможе дуже швидко і легко знаходитись у пошукових системах по цим ключовим словам.

 

Спочатку ми проводимо комплексний SEO аудит і аналіз веб сайту, щоби виявити його технічний і візуальний стан. Спеціалісти нашої лабораторії перевіряють кожну часточку вашого сайту й ретельно оптимізують під вимоги і стандарти пошукових систем. Також ми проводимо аналіз конкурентів, щоби визначити точки росту і сформувати ефективну стратегію просування.

 

SEO оптимізований сайт зможе успішно просуватися в інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей та мати постійних відвідувачів або клієнтів.

 

Розкрутіть свій сайт в ТОП!

…та отримайте:

Високі позиції

Виведемо ваш сайт у ТОП пошукових систем Google або Яндекс по найпопулярнішим пошуковим запитам із вашої тематики, наздоженемо та випередимо конкурентів.

Стабільний трафік

Збільшимо кількість цільових відвідувачів, які будуть щоденно заходити на сайт із усіх можливих каналів, сформуємо стабільну аудиторію.

Клієнтів і продажі

Розкрутимо ваш бізнес в інтернеті, покращимо впізнаваємість бренду, залучимо потенційних клієнтів, підвищимо конверсію дзвінків та продажів.

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Ви заповнюєте бриф, у якому вказуєте усі тонкощі та висловлюєте свої побажання щодо проекту. При бажанні можете сформувати технічне завдання.

Експрес аудит

Ми проводимо поверхневий аналіз сайту, щоби зафіксувати його контрольний стан та виявити усі сильні та слабкі сторони.

Комерційна пропозиція

Формуємо пропозицію на основі ваших побажань та проведеного нами аудиту. Складаємо повний перелік робіт, узгоджуємо терміни виконання та прораховуємо вартість проекту.

Запуск просування

Формуємо договір із предоплатою 50% та запускаємо просування, надсилаємо детальні звіти за кожен тиждень або місяць проробленої роботи.

Залишити заявку

Маєте запитання або пропозиції? Бажаєте замовити послугу?
Залишіть заявку і ми зателефонуємо!

(097) 725-5288


Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua