Close

🚀SEO ПРОСУВАННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ
ВЕБ-САЙТІВ

Що таке SEO та чому це важливо?

Вихід сайту в ТОП

Виведіть свій сайт у ТОП!

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає “Пошукова Оптимізація”. Її завданням є оптимізувати веб-сайт під пошукові системи, які оцінюють сайт за більше ніж 200 факторами і критеріями ранжування.

 

SEO оптимізація – це доволі складний процес, адже складається з багатьох етапів, починаючи від технічної оптимізації (пошук помилок та їх виправлення, налаштування веб-сервера і CMS, конфігурація системних файлів) та закінчуючи зовнішньою оптимізацією (лінкбілдінг, семантичний аналіз, текстова оптимізація). 

Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю та індексацією пошуковими роботами. 

Основою будь-якого SEO просування є проектування семантичного ядра та якісний релевантний контент на його базі.

 

Семантичне ядро – це кластеризований (структурований) набір найбільш популярних пошукових запитів користувачів мережі інтернет за тематикою вашого сайту. Іншими словами, це максимальна кількість ключових слів, які найчастіше вводять у пошуковику за вашою тематикою. Маючи зібране семантичне ядро, ваш сайт буде частіше відображатись за запитами користувачів в інтернеті та з’являтися у пошукових системах.

 

Як побудований робочий процес? 


Спочатку ми проводимо SEO аудит, щоб проаналізувати поточний стан сайту. Спеціалісти KR.Laboratories перевіряють кожну його часточку й формують технічне завдання, щоби ретельно його оптимізувати під вимоги й стандарти пошукових систем. Також ми проводимо аналіз сайтів-конкурентів, щоби визначити точки росту й побудувати ефективну стратегію просування. У висновку, ви отримаєте повністю SEO оптимізований сайт, який буде успішно просуватися в інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей і конверсій та мати постійних відвідувачів й клієнтів!

Отримайте експрес SEO аудит сайту!

Цей аудит є безкоштовним поверхневим аналізом сайту, покликаний виявити найбільш типові проблеми, які заважають веб-сайту просуватися та досягати топових позицій у видачі пошукових систем. Будь-ласка, заповніть нижчевказану форму та натисніть кнопку "Хочу аудит". Впродовж однієї доби на вашу електронну скриньку надійде файл з експрес-аудитом сайту.

Наші пропозиції

Наші фахівці тривалий час займаються SEO просуванням та чудово розуміються на алгоритмах пошукових систем. Зробимо ваш сайт привабливим і гнучким! Спеціально для вас, ми підготували різноманітні пакети SEO просування, в залежності від ваших цілей та бюджету. Також, кожна із нижче наведених пропозицій може бути змінена чи  доповнена за вашим побажанням.

Пакет «Базове SEO»

Чудово для старту
молодих сайтів

4000
SEO аудит усіх сторінок сайту
Технічна оптимізація
Реєстрація сайту у пошукових системах
Підключення систем веб-аналітики
Оптимізація під мобільні пристрої

Пакет «Просунуте SEO»

Ідеально для великого та середнього бізнесу

6000
Проведення усіх видів SEO аудиту
Глибокий аналіз ніші та конкурентів
Побудова ефективної
довгострокової SEO стратегії
Проведення усіх видів SEO оптимізації
Проектування семантичного ядра
і аналіз ключових слів
SMM просування
Пошукова реклама (PPC)
Крауд маркетинг
Email-маркетинг
Комплексна SEO аналітика
Щомісячні звіти
SEO консультації

Етапи SEO просування сайту

SEO аудит
Збір семантичного ядра
SEO оптимізація
Моніторинг позицій
Крок #1
Проводимо комплексний аналіз сайту, який включає: технічний, пошуковий, аналіз конкурентів і юзабіліті. Вивчаємо технічний стан, особливості, тематику сайту, визначаємо точки росту і падіння, аналізуємо при цьому сайти конкурентів також. У результаті, складаємо персональну статегію SEO просування у вигляді спискка робіт по сайту.
Крок #2
Збираємо семантичне ядро з максимальної кількості ефективних пошукових запитів згідно тематики вашого сайту, які принесуть ріст позиції у пошуку та відповідно відвідувачів і клієнтів. Далі усі зібрані ключові слова розбиваємо по групам для їх майбутнього розприділення по сторінках вашого веб-сайту.
Крок #3
Приступаємо до прокачки сайту. Виконуємо всебічну комплексну оптимізацію усього сайту: технічну, внутрішню, текстову, зовнішню. Залучаємо додатково веб-дизайнерів та спеціалістів з крауд-маркетингу й лінкбілдингу. Намагаємося, щоб кожна сторінка, блок, вузол, елемент вашого сайту були оптимізовані і у кінцевому результаті принесли бажану конверсію.
Крок #4
На цьому етапі ми відстежуємо позиції вашого сайту та при досяганні цілей намагаємося закріпити або навіть покращити результат, при необхідності вносячи невеликі корективи. У висновку, дотискаємо позиції сайту по ряду запитам до ТОП-10, ТОП-5 та ТОП-1 пошукової видачі.

Що ви отримаєте від SEO просування?

Високі позиції

Виведемо ваш сайт у ТОП пошукових систем Google або Яндекс за найпопулярнішими пошуковими запитами вашої тематики, наздоженемо та випередимо конкурентів.

Стабільний трафік

Збільшимо кількість цільових відвідувачів, які будуть щоденно заходити на ваш сайт з усіх можливих джерел, сформуємо стабільну аудиторію.

Клієнти і продажі

Розкрутимо ваш бізнес в інтернеті, покращимо впізнаваємість бренду, залучимо потенційних клієнтів, підвищимо конверсію дзвінків та продажів.

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Ви заповнюєте бриф, у якому вказуєте усі тонкощі по проекту та висловлюєте свої побажання щодо результатів, на їх основі в подальшому будуть сформовані технічні завдання.

Експрес аудит

Ми проводимо поверхневий SEO аудит сайту, щоби зафіксувати його поточний стан та виявити сильні і слабкі точки, а також усі наявні помилки, на виправлення яких також складаємо ТЗ.

Комерційна пропозиція

Формуємо пропозицію на основі ваших побажань та проведеного нами аудиту. Складаємо перелік робіт, узгоджуємо терміни виконання та прораховуємо вартість.

Запуск просування

Складаємо договір із предоплатою 50% та запускаємо просування, надсилаємо вам детальні звіти за кожен тиждень або місяць проробленої роботи. Надаємо безкоштовні консультації.

Найпоширеніші запитання

Для SEO просування підходять тільки ті сайти, які відповідають вимогам популярних веб-браузерів та інтернет-стандартам (W3C, WAM), а також відкриті до індексації пошуковими системами. Якщо сайти розроблені з нехтуванням інтернет-стандартів або з допомогою сторонніх платформ/сервісів/конструкторів, які не враховують вимог пошукових систем й не дають можливості користувачу детально переналаштувати сайт, вносити регулярні зміни до технічної частини – їх неможливо комплексно оптимізувати й справді вони не підходять для SEO просування. У таких випадкам наші спеціалісти проведуть перенос бази даних і контенту сайту на новий окремий сервер (хостинг) та підключать  усі дані до популярної системи керування (CMS). Після цього сайт зможе бути повнісню оптимізованим і успішно просуватись.

Перед початком просування ми фіксуємо поточні показники сайту, наприклад: наявність помилок та їх кількість, кількість відвідувачів, видимість і позиції сайту у пошукових системах, рейтинг за даними Google, MOZ, Alexa. Ми постійно в реальному часі відстежуємо і документуємо зміну цих показників. Щотижня, щомісяця та при завершенні просування робимо контроль огляд та формує звіт, у якому буде відображена динаміка росту усіх SEO показників сайту. По них ви й зможете побачити результати та оцінити ефективність SEO.

Після того, як всі заплановані работи пройдуть свій життєвий цикл, поставлені цілі і задачі буде виконано, вам залишається на належному рівні підтримувати здобуті показники і досягнення. SEO – дуже конкурентна сфера, яка постійно змінюється. Тому не треба забувати про сайт і розслаблятися. Пошуковики дуже влучно визначають ті веб-сайти, які не оновлюються і не обслуговуються, не публікують нові матеріали. Такі сайти з часом втрачають набуті позиції та програють конкуренцію більш активним конкурентам. Щоб цього не сталося, після завершення SEO робіт ми рекомендуємо замовити у нас додаткову технічну підтримку сайта, адміністрування та наповнення.  Ми будемо проводити регулярний SEO аудит, заміряти трафік і позиції, розширювати семантичне ядро, відстежувати конкурентів. Окрім того, додатково радимо запустити рекламні кампанії в інтернеті Google & Facebook. Також, при бажанні, ми можемо провести навчання, щоб ви самостійно виконували усі SEO роботи, періодично консультуючи вас, що загалом дозволить не тільки зберегти усі здобутки сайту, а й постійно підсилювати й примножувати їх.

Пошукова видача, статистика переглядів, конкуренція, кількість населення у різних містах, областях і тим більше країнах суттєво відрізняються, тому якщо ви хочете, наприклад, вийти на європейський чи світовий ринок, потрібно обов’язково додати нові мовні версії, враховувати смаки та побажання іншомовної аудиторії, потрібно буде зібрати окреме семантичне ядро під конкретну мову і країну. Однозначно, все це вимагає окремого SEO просування, яке щоправда не буде включати технічної оптимізації, яка незалежить від локалізації і проводиться одноразово. Усе, що стосується контенту – доведеться змінювати і підлаштовувати під новий регіон. 

Ми проводимо комплексну оптимізацію сайтів під усі популярні пошукові системи, включаючи Google, Bing, Yahoo та Yandex. Оптимізуючи сайти, ми ретельно вивчаємо та враховуємо максимально усі вимоги різних пошукових систем та рекомендації їх експертів. Тому, немає жодної потреби проводити окрему SEO оптимізацію під різні пошукові системи. Ваш сайт буде однаково добре індексуватися і повністю відповідати всім пошуковим системам.

Оформити заявку

Залиште заявку на пошукову оптимізацію і просування сайту прямо зараз та отримайте індивідуальну пропозицію з покроковим планом робіт від нашого менеджера:

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email: support@krashlab.com.ua

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!