Close

🚀SEO ПРОСУВАННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ
ВЕБ-САЙТІВ

➔ експертне просування ваших сайтів в інтернеті
➔ Комплексна пошукова оптимізація ПІД GOOGLE
➔ Індивідуальний підхід ТА ГНУЧКІ ТАРИФИ

Що таке SEO та чому це важливо?

Вихід сайту в ТОП

З нами – завжди у ТОПі!

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає “Пошукова Оптимізація”. Її завданням є оптимізувати веб-сайт під пошукові системи. SEO оптимізація являє собою складний процес та складається з багатьох етапів, починаючи від технічної оптимізації (аналіз швидкодії сервера, налаштування CMS і конфігурація системних файлів) та закінчуючи зовнішньою оптимізацією (лінкбілдінг, семантичний аналіз і текстова оптимізація). Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю та індексацією у пошукових системах. Основою SEO просування є проектування семантичного ядра

 

Семантичне ядро – це кластеризований (структурований) набір найбільш популярних пошукових запитів користувачів мережі інтернет за тематикою вашого сайту. Іншими словами, це максимальна кількість ключових слів, які найчастіше вводять у пошуку Google та Яндекс по вашій темі. Маючи зібране семантичне ядро, ваш сайт буде частіше знаходитись користувачами та з’являтися у пошукових системах. 

 

З чого варто почати? Спочатку ми проводимо комплексний SEO аудит і аналіз сайту, щоби виявити його наявний стан. Спеціалісти KR.Laboratories перевіряють кожну часточку вашого веб-сайту й ретельно оптимізують його під вимоги і стандарти пошукових систем. Також ми проводимо аналіз ваших конкурентів, щоби визначити точки росту й сформувати ефективну стратегію просування. У висновку, SEO оптимізований сайт буде успішно просуватися в інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей та мати постійних відвідувачів і клієнтів.

Етапи SEO просування

SEO аудит
Збір семантичного ядра
SEO оптимізація
Моніторинг позицій
Крок #1
Проводимо комплексний аналіз сайту, який включає: технічний, пошуковий, аналіз конкурентів і юзабіліті. Вивчаємо технічний стан, особливості, тематику сайту, визначаємо точки росту і падіння, аналізуємо при цьому сайти конкурентів також. У результаті, складаємо персональну статегію SEO просування у вигляді спискка робіт по сайту.
Крок #2
Збираємо семантичне ядро з максимальної кількості ефективних пошукових запитів згідно тематики вашого сайту, які принесуть ріст позиції у пошуку та відповідно відвідувачів і клієнтів. Далі усі зібрані ключові слова розбиваємо по групам для їх майбутнього розприділення по сторінках вашого веб-сайту.
Крок #3
Приступаємо до прокачки сайту. Виконуємо всебічну комплексну оптимізацію усього сайту: технічну, внутрішню, текстову, зовнішню. Залучаємо додатково веб-дизайнерів та спеціалістів з крауд-маркетингу й лінкбілдингу. Намагаємося, щоб кожна сторінка, блок, вузол, елемент вашого сайту були оптимізовані і у кінцевому результаті принесли бажану конверсію.
Крок #4
На цьому етапі ми відстежуємо позиції вашого сайту та при досяганні цілей намагаємося закріпити або навіть покращити результат, при необхідності вносячи невеликі корективи. У висновку, дотискаємо позиції сайту по ряду запитам до ТОП-10, ТОП-5 та ТОП-1 пошукової видачі.

Прокачайте сайт вже сьогодні!

…та отримайте:

Високі позиції

Виведемо ваш сайт у ТОП пошукових систем Google або Яндекс за найпопулярнішими пошуковими запитами вашої тематики, наздоженемо та випередимо конкурентів.

Стабільний трафік

Збільшимо кількість цільових відвідувачів, які будуть щоденно заходити на ваш сайт з усіх можливих джерел, сформуємо стабільну аудиторію.

Клієнти і продажі

Розкрутимо ваш бізнес в інтернеті, покращимо впізнаваємість бренду, залучимо потенційних клієнтів, підвищимо конверсію дзвінків та продажів.

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Ви заповнюєте бриф, у якому вказуєте усі тонкощі та висловлюєте свої побажання щодо проекту. При бажанні можете сформувати технічне завдання.

Експрес аудит

Ми проводимо базовий експрес аудит сайту, щоби зафіксувати його існуючий стан та виявити сильні та слабкі сторони, а також усі наявні помилки.

Комерційна пропозиція

Формуємо пропозицію на основі ваших побажань та проведеного нами аудиту. Складаємо перелік робіт, узгоджуємо терміни виконання та прораховуємо вартість.

Запуск просування

Складаємо договір із предоплатою 50% та запускаємо просування, надсилаємо вам детальні звіти за кожен тиждень або місяць проробленої роботи.

Залишити заявку

Залиште заявку на просування вашого сайту!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами як тільки ми отримаємо листа.

(093) 747-6311

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Back to Top
Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, номер свого телефону, і наш спеціаліст впродовж 15 хвилин зв’яжеться з вами.