Close

🚀SEO ПРОСУВАННЯ І ОПТИМІЗАЦІЯ
ВЕБ-САЙТІВ

Що таке SEO та чому це важливо?

Вихід сайту в ТОП

Виведіть свій сайт у ТОП!

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає “Пошукова Оптимізація”. Її завданням є оптимізувати веб-сайт під пошукові системи, які оцінюють сайт за більше ніж 200 факторами і критеріями ранжування.

 

SEO оптимізація – це доволі складний процес, адже складається з багатьох етапів, починаючи від технічної оптимізації (пошук помилок та їх виправлення, налаштування веб-сервера і CMS, конфігурація системних файлів) та закінчуючи зовнішньою оптимізацією (лінкбілдінг, семантичний аналіз, текстова оптимізація). 

 

Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю та індексацією пошуковими роботами. 

 

Основою будь-якого SEO просування є проектування семантичного ядра та якісний релевантний контент на його базі.

 

Семантичне ядро – це кластеризований (структурований) набір найбільш популярних пошукових запитів користувачів мережі інтернет за тематикою вашого сайту. Іншими словами, це максимальна кількість ключових слів, які найчастіше вводять у пошуковику за вашою тематикою. Маючи зібране семантичне ядро, ваш сайт буде частіше відображатись за запитами користувачів в інтернеті та з’являтися у пошукових системах.

 

З чого варто почати? 

 

Спочатку ми проводимо SEO аудит, щоби виявити наявний стан сайту. Спеціалісти KR.Laboratories перевіряють кожну його часточку й формують технічне завдання, щоби ретельно оптимізувати під вимоги і стандарти пошукових систем. Також ми проводимо аналіз ваших конкурентів, щоби визначити точки росту й побудувати ефективну стратегію просування. У висновку, SEO оптимізований сайт буде успішно просуватися в інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей і конверсій та мати постійних відвідувачів й клієнтів!

Отримати експрес SEO аудит сайту

Даний аудит є безкоштовним поверхневим аналізом, покликаний виявити найбільш типові проблеми, які заважають веб-сайту досягти топових позицій у видачі пошукових систем.

Наші пропозиції

Наші фахівці тривалий час займаються SEO просуванням та чудово розуміються на алгоритмах пошукових систем. Зробимо ваш сайт привабливим і гнучким! Спеціально для вас, ми підготували різноманітні пакети SEO просування, в залежності від ваших цілей та бюджету. Також, кожна із нижче наведених пропозицій може бути змінена чи  доповнена за вашим побажанням.

Пакет «Базове SEO»

Чудово для старту
молодих сайтів

3000
SEO аудит усіх сторінок сайту
Технічна оптимізація
Реєстрація сайту у пошукових системах
Підключення систем веб-аналітики
Оптимізація під мобільні пристрої

Пакет «Просунуте SEO»

Ідеально для великого та середнього бізнесу

8000/міс
Проведення усіх видів SEO аудиту
Глибокий аналіз ніші та конкурентів
Побудова ефективної
довгострокової SEO стратегії
Проведення усіх видів SEO оптимізації
Проектування семантичного ядра
і аналіз ключових слів
SMM просування
Пошукова реклама (PPC)
Крауд маркетинг
Email-маркетинг
Комплексна SEO аналітика
Щомісячні звіти
SEO консультації

Етапи SEO просування

SEO аудит
Збір семантичного ядра
SEO оптимізація
Моніторинг позицій
Крок #1
Проводимо комплексний аналіз сайту, який включає: технічний, пошуковий, аналіз конкурентів і юзабіліті. Вивчаємо технічний стан, особливості, тематику сайту, визначаємо точки росту і падіння, аналізуємо при цьому сайти конкурентів також. У результаті, складаємо персональну статегію SEO просування у вигляді спискка робіт по сайту.
Крок #2
Збираємо семантичне ядро з максимальної кількості ефективних пошукових запитів згідно тематики вашого сайту, які принесуть ріст позиції у пошуку та відповідно відвідувачів і клієнтів. Далі усі зібрані ключові слова розбиваємо по групам для їх майбутнього розприділення по сторінках вашого веб-сайту.
Крок #3
Приступаємо до прокачки сайту. Виконуємо всебічну комплексну оптимізацію усього сайту: технічну, внутрішню, текстову, зовнішню. Залучаємо додатково веб-дизайнерів та спеціалістів з крауд-маркетингу й лінкбілдингу. Намагаємося, щоб кожна сторінка, блок, вузол, елемент вашого сайту були оптимізовані і у кінцевому результаті принесли бажану конверсію.
Крок #4
На цьому етапі ми відстежуємо позиції вашого сайту та при досяганні цілей намагаємося закріпити або навіть покращити результат, при необхідності вносячи невеликі корективи. У висновку, дотискаємо позиції сайту по ряду запитам до ТОП-10, ТОП-5 та ТОП-1 пошукової видачі.

Що ви отримаєте від SEO просування?

Високі позиції

Виведемо ваш сайт у ТОП пошукових систем Google або Яндекс за найпопулярнішими пошуковими запитами вашої тематики, наздоженемо та випередимо конкурентів.

Стабільний трафік

Збільшимо кількість цільових відвідувачів, які будуть щоденно заходити на ваш сайт з усіх можливих джерел, сформуємо стабільну аудиторію.

Клієнти і продажі

Розкрутимо ваш бізнес в інтернеті, покращимо впізнаваємість бренду, залучимо потенційних клієнтів, підвищимо конверсію дзвінків та продажів.

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Ви заповнюєте бриф, у якому вказуєте усі тонкощі та висловлюєте свої побажання щодо проекту. При бажанні можете сформувати технічне завдання.

Експрес аудит

Ми проводимо базовий експрес аудит сайту, щоби зафіксувати його існуючий стан та виявити сильні та слабкі сторони, а також усі наявні помилки.

Комерційна пропозиція

Формуємо пропозицію на основі ваших побажань та проведеного нами аудиту. Складаємо перелік робіт, узгоджуємо терміни виконання та прораховуємо вартість.

Запуск просування

Складаємо договір із предоплатою 50% та запускаємо просування, надсилаємо вам детальні звіти за кожен тиждень або місяць проробленої роботи.

Оформити заявку

Залиште заявку на просування вашого сайту. Наш менеджер зв’яжеться з Вами та підготує індивідуальну пропозицію.

(093) 747-6311

Ми доступні щоденно з 10:00 – 19:00

Email support@krashlab.com.ua

Ми перезвонимо!

Вкажіть, будь-ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом однієї хвилини!