Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-СТУДІЯ
IT/WEB послуг

Веб хостинг

Веб хостинг

100% український хостинг

Український веб-хостинг 100%Ми пропонуємо недорогий, якісний та надійний веб-хостинг на базі операційних систем Linux (Ubuntu/Debian/CentOS), розміщений на німецьких серверах з 99,9% безвідмовністю.

Пропозиція дійсна для власників україномовних сайтів, веб-сторінок, онлайн-проектів. Усе, що потрібно – це подати заявку у формі нижче, описати ідею свого сайту та обрати ім’я для майбутнього домену, котре надається абсолютно безкоштовно. Ви оплачуєте лише хостинг. Адміністрування й обслуговування ми беремо на себе – вони включені у вартість.

У наших інтересах – зробити інтернет-простір україномовним, доступним, насиченим. Ми прагнемо утворити  Ua Website Community (UWC) – етномережу україномовних сайтів. У висновку отримаємо: більше українських веб-майстрів, більше українського контенту, більше інформації й послуг в інтернеті саме українською.

З нами можете не хвилюватися – ваші сайти завжди будуть під надійним контролем. Адже у своїй роботі ми застосовуємо найсучасніші дата-центри, системи цілодобового моніторингу, а також вільне ліцензійне програмне забезпечення, що дає нам можливість гарантувати стабільний ІТ-сервіс.

Інженери KR. Laboratories нададуть комплексну технічну підтримку по перенесенню ваших сайтів на наші сервери, а також налаштують їх на максимальну працездатність. А якщо у вас ще не має сайту – не біда, ми допоможемо з веб-розробкою, а при вашому бажанні ще й просунемо в інтернеті у пошукових системах.

KR servers ukraine

Наші переваги - ваша вигода

Ефективність. Стабільність. Швидкодія.

Технологія Litespeed

Швидкісні сервери

Наші сервери базуються на технології LiteSpeed, що є однією з кращих на сьогодні для управління веб-сервером. VPS-сервери оптимізовані під максимальну продуктивність на різних CMS системах, відповідають вимогам SEO та Cybersecurity. У якості операційної системи виступає СentOS Linux, що є найнадійнішою для серверів.

Веб хостинг

Німецька якість

Усі дата-центри нашого хостингу розташовані в Німеччині, сертифіковані відповідно до міжнародних вимог і стандартів якості. Дата-центри обслуговуються німецькою компанією HETZNER - провідним виробником та лідером у сфері інтернет-послуг. Сервери легко масштабуються, добре захищені та надаються з гарантією.

Безкоштовні домени

Домен у подарунок

Для усіх сайтів, розміщених на нашому хостингу ми надаємо цілком безкоштовно й пожиттєво у користування домен в зоні ukr-site.com. Вам залишається лише підібрати вдале ім'я для свого майбутнього сайту та сплачувати хостинг. Наприклад: santehnik.ukr-site.com

Функціональні можливості

Cyber Panel

Мультифункціональна панель управління сервером CyberPanel, оптимізована під швидкодію і кібербезпеку. Містить усі необхідні модулі, компоненти, фаєрволи (CSF, IPtables, OWASP/Mod Secuirty, Fail2ban, Clamav). Керуйте версіями PHP, FTP і SSH-доступом, обслуговуйте SQL-бази даних в PhpMyAdmin, редагуйте і завантажуйте файли у вбудованому файловому менеджері. Резервне копіювання, підтримка GIT та CRON.

Підтримка CMS

Наш хостинг адаптований та перевірений на сумісність з популярними системами управління сайтом: WordPress, Joomla, Majento, PrestaShop. Усіх їх можна встановити на в панелі керування однією кнопкою. Також на хостинг добре інтегруються CMS: Drupal, DLE, OpenCart, phpBB. В ціну послуг включений тюнинг й оптимізація сервера/сайту, а тому вам не потрібно буде перейматися налаштуванням.

Технічні потужності

Надаємо сервер з двоядерним процесором (CPU), 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та швидким накопичувачем (SSD). Усе це дозволяє миттєво публікувати, синхронізувати, пересилати інформацію, розміщувати найвибагливіші, найрізноманітніші, найскладніші та найдинамічніші сайти. Наповнюйте і редагуйте свої веб-сторінки як забажаєте, без обмежень по трафіку і ресурсам.

SSL сертифікати

Автоматично генеруйте безкоштовні SSL сертифікати від Lets Encrypt та переводьте свої сайти на безпечне HTTPS-з'єднання одним кліком - швидко і якісно. Сертифікати оновлюються за розкладом без вашої участі. При бажанні можна інтегрувати будь-які сторонні SSL сертифікати, наприклад Comodo або Digicert.

DNS-сервер

Працюйте та обслуговуйте свої домени, додавайте, змінюйте IP-адреси, під'єднуйте дочірні NS-сервери відразу у панелі управління сервером. Можливість швидко додавати необхідні записи в DNS-зону (BIND): A, TXT, MX, CNAME, TTL та інші.

EMAIL-сервер

Замовивши у нас хостинг, ви отримуєте ще й поштовий mail-сервер, що дозволить створити необмежену кількість корпоративних електронних скриньок, приймати та відправляти пошту з професійного email-клієнта Roundcube, з вбудованим антиспамом (SpamAssasin), PGP-шифруванням та необхідними підписами безпеки: DKIM, DMARC, SPF.

Тарифний пакет - "КОЗАК"


KR. LaBORATORIES WEB HOSTING

SSD НАКОПИЧУВАЧ

КІЛЬКІСТЬ САЙТІВ

SQL-БАЗА ДАНИХ

PhpMyAdmin

ПРОЦЕСОР (CPU)

ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ (RAM)

WEB-СЕРВЕР

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

ВЕРСІЯ PHP 

PHP MEMORY LIMIT 

MEMCACHE

REDIS

HTTP/2

FTP

SSH

Файловий менеджер

DNS-сервер

MAIL-сервер

SSL-сертифікат

Backup-копіювання

CRON-планувальник

Брандмауер (фаєрвол)

Автовстановлювач CMS

Операційна система Linux

Локація сервера

ТАРИФНИЙ ПЛАН

1000 грн

ОПЛАТА РАЗ в РІК

3 ГБ

1

MariaDB 10

2vCPU

2 Гб

OpenLiteSpeed

CyberPanel

7.2-8

256 МБ

Ubuntu/Debian/CentOS

Німеччина

Як ми працюємо?

01

Конфігурація

Підготовка хмарної (cloud) інфраструктури до розміщення вашого веб-сайту. Встановлення і конфігурація усіх необхідних модулів, сервісів, компонентів, панелі керування та іншого програмного забезпечення, відповідно до тарифу та заявлених вимог.

02

Розгортання

Перенесення і розгортання веб-сайту на хостингу: імпортування файлів, каталогів, бази даних. Налаштування файлів конфігурації, встановлення CMS-системи. Ретельна перевірка усіх технічних вузлів на працездатність. Тестування функціоналу сайту. Забезпечується базова швидкодія та кібербезпека.

03

Обслуговування

Адміністратор регулярно спостерігає за вашим сайтом та відстежує усі процеси, помилки, аналізує трафік і системні журнали, слідкує за споживанням ресурсів і навантаженням сервера, проводить резервне копіювання, а також унеможливлює будь-який несанкціонований доступ до сайту та вчинення шкоди серверу.

Найпоширеніші запитання

Модель оплати у нас щорічна – ви оплачуєте надання веб-хостингу на 1 рік. У послуги входить: безкоштовний домен в зоні ukr-site.com, адміністрування сервера і технічне обслуговування вашого сайту. Ми підтримуємо усі системи оплати: VISA/MasterCard, Приват24, LiqPay, WebMoney, PayPal, Payoneer,  YooMoney, InterCassa, QIWI, SWIFT-платежі, TransferGO-перекази, Bitcoin-гаманець тощо. Після сплати ви обов’язково отримуєте квитанцію від платіжного сервісу.

Так. У нас абсолютно прозора й товариська політика. Ми підтримуємо модель ChargeBack, а тому гарантуємо відшкодування/повернення коштів у разі, якщо сервіс не надано у зв’язку з технічними проблемами на нашому боці. Також ми можемо повернути й частину коштів у випадку, якщо ви відмовились по своєму бажанню, покористувавшись хостингом і зрозумівши, що це не для вас або не плануєте більше займатись сайтом.

Для учасників бойових дій, зокрема АТО/ООС ми робимо знижку в розмірі 50%. Для усіх інших груп громадян України – розраховуємо знижку індивідуально, по запиту. Також для постійних клієнтів, які замовляють у нас хостинг та інші послуги – ми пропонуємо індивідуальні пропозиції і святкові акції (BlackFriday, Різдвяні і Великодні знижки). Також у нас діє спеціальна пропозиція “Приведи друга”. 

За кожним сайтом, розміщеним на нашому хостингу, зазвичай, закріплений один Системний адміністратор, з яким ви матимете змогу комунікувати, вести діалог і переписку. Ми не прихильники системи, коли безліч людей обслуговують один проєкт і клієнт не розуміє: як, коли й до кого звертатись. У нас усе прозоро. Ви будете чітко знати і розуміти, хто відповідає за ваш сервер, як цю людину звати, яка у нього посада та зможете швидко отримати консультацію. **Заувага: Деякі послуги адміністратора у позаробочі/святкові дні можуть оплачуватися додатково.

Ні. Безкоштовний домен надається тільки для сайтів, розміщених на нашому хостингу. Якщо ви покидаєте наш хостинг – ви автоматично позбавляєтесь права використовувати безкоштовний домен, тому що його доменна зона прив’язана до наших серверів і дата-центрів. Ви також можете придбати платний домен, використовувати його на нашому хостингу, а у випадку, якщо перейдете до іншого хостера – доменне ім’я зберігатиметься за вами.

Усі сайти, які будуть розміщуватися на наших серверах, попередньо ретельно перевіряємо і аналізуємо за критеріями E-A-T (Експертність, Авторитетність, Достовірність). Визначаємо чи може прийти в майбутньому на нього будь-яка скарга, проводимо оцінку всіх ризиків та визначаємо підсумковий бал якості (рейтинг). Головна вимога: сайти не повинні містити шкідливого коду і контенту та порушувати чинне законодавство України та країн наших партнерів. У 99% випадків, якщо ваш сайт пройде нашу валідацію, то в майбутньому він не матиме жодних проблем, йому ніщо не загрожуватиме і його ніхто ніколи не заблокує.

Замовити веб-хостинг

(097) 725-5288

Ми доступні щоденно

365/24/7

Email: support@krashlab.com.ua

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!